15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kozmice prohrály ve Velké Polomi

0

Nástup do utkání měla velká Polom vskutku snový. Během sedmnácti minut utekla svému soupeři narozdíl tří branek. Domácí snížili v 31. minutě , kdy se prosadil bývalý hokejista Jarkuliš. Domácí nic neponechali náhodě a ve druhém dějství přidali rychle další dvě branky. Kozmice už jen snižovaly na konečných 5:2.

TJ Sokol Kozmice
Petr Kozelek (trenér, pro opavsky.denik.cz): Jiří Jarkuliš nikdy fotbal nehrál. Dělal pouze hokejového gólmana v nižších soutěžích. Všechny branky jsme inkasovali po chybách v defenzivní činnosti.