HOLÍK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vilémovice - Ivančice 1:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Mutěnice - Sparta Brno 1:2 (0:1) 08.10. 15:30 -
Krumvíř - Bosonohy 5:3 (2:1) 28.09. 16:00 -
Svratka - Lednice 2:2 (2:1) 17.09. 10:30 -
Slatina - Rájec-Jestřebí 3:1 (1:0) 10.09. 16:30 -
Pohořelice - Rajhradice 3:1 (2:1) 02.09. 10:30 -
Želešice - Dubňany 1:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
MS Brno - Ratíškovice 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Tišnov - Žebětín 3:3 (2:1) 13.08. 17:30 -
Pohořelice - V. Pavlovice 5:2 (0:2) 10.06. 10:30 -
Svratka - Líšeň B 3:1 (2:1) 28.05. 10:30 -
Šlapanice - Zastávka 0:6 (0:2) 20.05. 17:00 -
Lednice - Kuřim 1:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Sparta Brno - Svratka 4:0 (3:0) 20.11. 11:00 -
Svratka - Bystrc 3:1 (1:0) 30.10. 10:30 -
Boskovice - Ivančice 2:1 (1:1) 22.10. 15:00 -
Kuřim - Líšeň B 1:1 (0:0) 09.10. 10:15 -
Boskovice - Ratíškovice 2:1 (0:0) 10.09. 16:30 -
Žebětín - Rájec-Jestřebí 3:6 (2:3) 03.09. 16:30 -
Střelice B - Nová Ves 6:0 (2:0) 28.08. 14:30 -
Ivančice - Krumvíř 1:9 (0:5) 27.08. 17:00 -
Sparta Brno - MS Brno 2:2 (1:2) 13.08. 17:30 -
Bystrc - Kuřim 0:2 (0:0) 17.06. 18:00 -
Svratka - Mutěnice 6:1 (2:1) 14.06. 17:30 -
Sparta Brno - Rousínov 1:3 (0:2) 11.06. 17:00 -
Bosonohy - Ivančice 2:3 (0:2) 05.06. 17:00 -
Ratíškovice - Bystrc 0:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Miroslav - Střelice 4:1 (3:0) 19.05. 17:30 -
V.Němčice - SK Uhřice 3:1 (0:1) 15.05. 16:30 -
Zastávka - Slovan 5:0 (2:0) 14.05. 10:30 -
Sparta Brno - MS Brno 1:1 (1:0) 04.05. 17:30 -
Šlapanice - Vacenovice 2:3 (2:3) 30.04. 16:30 -
Svratka B - FK Znojmo 1:5 (1:4) 24.04. 13:00 -
Žebětín - RAFK 2:3 (1:2) 23.04. 16:00 -
Novosedly - Slovan 2:4 (2:3) 16.04. 16:00 -
Bohunice - Boskovice 0:1 (0:1) 09.04. 10:15 -
Kuřim - MS Brno 2:1 (2:1) 02.04. 10:15 -
Bosonohy - Rousínov 0:2 (0:1) 19.03. 10:30 -
Soběšice - Novosedly 1:2 (0:1) 31.10. 14:00 -
MS Brno - Bystrc 0:2 (0:0) 30.10. 14:00 -
Sparta Brno - Bosonohy 5:3 (4:2) 28.10. 15:00 -
Bohunice - M. Krumlov 1:0 (1:0) 23.10. 10:15 -
Slovan - Zbraslav 3:1 (1:1) 09.10. 12:00 -
Svratka - Sparta Brno 0:2 (0:1) 03.10. 10:30 -
M. Krumlov - Ratíškovice 1:4 (0:2) 18.09. 16:00 -
Rousínov - Boskovice 2:1 (0:1) 28.08. 17:00 -
Bosonohy - Líšeň B 2:1 (1:1) 14.08. 17:30 -
Bystrc - Ivančice 0:3 kont. (1:0) 07.08. 17:30 -
Novosedly - Zbraslav 2:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Lednice - Velká n. Vel. 2:1 (2:1) 19.09. 15:30