HRŇA Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lučina - Kozlovice 3:3 (1:2) 13.04. 16:00 -
Záblatí - Vítkovice B 1:3 (1:1) 06.04. 15:30 -
In. Petrovice - Věřňovice 1:2 (1:1) 31.03. 15:30 -
Ludgeřovice - Píšť 2:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Ostrava-Jih - Vítkovice B 2:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Starý Jičín - Strahovice 5:1 (3:1) 01.10. 15:00 -
Dobrá - Nebory 3:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
V. Heraltice - Darkovičky 1:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
Sedliště - Věřňovice 2:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
SK Horní Suchá - B.Albrechtice 1:3 (1:1) 12.08. 17:00 -
Kozlovice - Jistebník 2:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Oldřichovice - Dobrá 3:2 (1:0) 27.05. 17:00 -
Ludgeřovice - Štěpánkovice 4:1 (2:0) 13.05. 16:30 -
SK Horní Suchá - Smilovice 1:4 (0:0) 29.04. 16:00 -
Kozlovice - Štěpánkovice 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Příbor - Studénka 1:0p. (0:0) 22.04. 16:00 -
Spálov - Veřovice 6:1 (4:0) 09.04. 15:30 -
Hlubina B - Záblatí 4:5 (2:2) 02.04. 15:30 -
St. Město F-M - Bystřice 1:3 (0:3) 29.10. 14:30 -
Jistebník - Kozlovice 2:3 (2:2) 22.10. 14:30 -
Vítkovice B - Hať 2:2 (2:0) 09.10. 15:00 -
Spálov - Kopřivnice 1:4 (0:4) 02.10. 15:00 -
Veřovice - Trojanovice 3:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Kozlovice - Ludgeřovice 0:3 (0:2) 18.09. 15:30 -
Chlebičov - Jistebník 2:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Sl.Rychvald - Vítkovice B 2:0 (1:0) 07.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Tichá 5:2 (3:2) 28.08. 16:30 -
Bystřice - SK Horní Suchá 0:0 (0:0) 21.08. 16:30 -
Bohuslavice - Hať 3:0 (2:0) 22.05. 16:00 -
Kr. Loučky - Vítkov 2:3 (0:2) 14.05. 10:00 -
Klimkovice - Strahovice 0:4 (0:1) 04.05. 17:00 -
Smilovice - Jablunkov 1:2 (1:2) 27.04. 16:30 -
Mořkov - Starý Jičín 0:3 (0:2) 23.04. 16:00 -
Slavkov - Albrechtice 0:1 (0:0) 17.04. 16:00 -
Darkovičky - Chlebičov 1:3 (0:3) 23.10. 14:30 -
Albrechtice - Chomýž 4:2 (1:0) 16.10. 14:30 -
Šilheřovice - Chuchelná 4:2 (2:2) 10.10. 15:00 -
Slavkov - Jindřichov 1:2 (1:1) 03.10. 15:00 -
Libhošť - Dobratice 2:5 (1:2) 26.09. 15:30 -
Ostrava-Jih - Hrabová 3:3 (1:1) 04.09. 14:00 -
Hlavnice - Žimrovice 1:0 (0:0) 21.08. 16:30 -
Štěpánkovice - Stará Bělá 1:2 (1:1) 15.08. 17:00 -
St. Město F-M - B.Albrechtice 1:1 (0:0) 10.10. 15:00 -
Ostravice - Skotnice 6:3 (3:0) 26.09. 16:00 -
Fryčovice - Tísek 3:1 (3:0) 12.09. 16:00 -
Sl.Rychvald - Kr. Pole 4:1 (3:0) 29.08. 17:00 -
Orlová - St. Město F-M 1:0 (0:0) 15.08. 17:00 -
Kr. Pole - Svinov 6:2 (3:1) 02.11. 14:00 -
Veřovice - Tichá 2:1 (2:0) 19.10. 14:00 -
Lučina - Dobratice 1:3 (0:2) 12.10. 15:00