LAŠTUVKA Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Val. Meziříčí - Všechovice 3:0 (3:0) 30.04. 16:30 -
AFC - Břeclav 1:2 (0:0) 24.10. 14:30 -
Bystřice - Vel. Bíteš 2:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Nový Jičín - Havířov 6:1 (2:0) 25.09. 10:15 -
Kozlovice - Strání 4:0 (2:0) 05.09. 16:00 -
Val. Meziříčí - Strání 4:1 (2:1) 19.09. 15:30 -
Havířov - Heřmanice 2:0 (1:0) 30.08. 10:15 -
Frenštát - Rýmařov 3:3 (3:0) 16.08. 16:30 -
Karviná B - Rýmařov 1:0 (0:0) 06.10. 10:15 -
Hranice - Brumov 3:0 (0:0) 21.09. 15:30 -
Brno B - Jihlava B 1:2 (1:1) 15.09. 10:15 -
1. HFK - Strání 3:0 (1:0) 24.08. 14:00 -
Hlubina - Stará Bělá 1:0 (1:0) 15.06. 17:00 -
Vlčovice - Veřovice 3:3 (3:0) 09.06. 17:00 -
Český Těšín - Břidličná 2:2 (0:2) 07.06. 17:00 -
P. Polom - Petrovice 1:1 (1:1) 14.04. 16:00 -
Jakubčovice - Kobeřice 1:1 (0:1) 06.04. 15:30 -
Dolní Datyně - Krnov 1:7 (0:4) 03.11. 14:00 -
Bolatice - Štěpánkovice 1:2 (1:2) 28.10. 14:00 -
Český Těšín - Frenštát 1:0 (0:0) 20.10. 14:00 -
Vřesina - Jakubčovice 1:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
Břidličná - Čeladná 2:0 (0:0) 29.09. 15:30 -
B.Albrechtice - Hrabová 4:0 (2:0) 23.09. 16:00 -
Bílovec - Oldřišov 5:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Stará Bělá - Petrovice 3:5 (0:2) 25.08. 17:00 -
Jakubčovice - Bolatice 6:1 (3:1) 18.08. 17:00 -
P. Polom - Frenštát 0:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
In. Petrovice - Doubrava 2:0 (0:0) 10.06. 16:00 -
Darkovice - Velká Polom 3:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Spálov - Odry 0:1 (0:1) 30.05. 17:30 -
Oldřišov - Kravaře 1:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Heřmanice - Orlová 3:1 (2:0) 12.05. 16:30 -
Mořkov - Kopřivnice 0:2 (0:2) 08.05. 17:00 -
Bílovec - Čeladná 3:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Chlebičov - Jakubčovice 0:1 (0:0) 14.04. 16:00 -
Český Těšín - MFK Bruntál 0:0 (0:0) 31.03. 14:30 -
Stonava - Vendryně 4:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Krnov - Háj 4:2 (3:2) 05.11. 14:00 -
Oldřišov - Jakubčovice 5:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
P. Polom - Vratimov 5:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Bolatice - Mokré Lazce 3:3 (1:2) 08.10. 15:00 -
Bílov - Vražné 2:5 (1:1) 28.09. 15:00 -
Orlová - P. Polom 0:5 (0:4) 23.09. 16:00 -
Bohuslavice - Vřesina 4:3 (2:3) 17.09. 16:00 -
Háj - Čeladná 3:3 (0:1) 09.09. 16:00 -
Bystřice - B.Albrechtice 1:0 (0:0) 03.09. 16:30 -
Raškovice - Doubrava 4:3 (1:0) 27.08. 17:00 -
Bílovec - Český Těšín 1:1 (1:0) 13.08. 17:00 -
Frenštát - Čeladná 2:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Kravaře - Kr. Loučky 4:0 (2:0) 11.06. 17:00