BENEŠ Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Měřín C - Vlachovice 1:3 (1:2) 21.04. 16:00 -
Měřín B - Vel. Meziříčí C 4:2 (3:1) 21.04. 13:00 -
Rad. Svratka B - Radostín B 3:2 (2:2) 14.04. 16:00 -
Os. Bitýška - Vír 4:0 (3:0) 07.04. 14:30 -
Křoví - Křižanov B 5:8 (4:4) 31.03. 10:15 -
Bobrová - Doubravník 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Bystřice B - D. Rožínka 6:1 (4:1) 04.11. 14:00 -
Počítky B - Tasov 0:2 (0:2) 15.10. 15:00 -
Hamry - Věchnov 3:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
D. Rožínka - Polnička 6:0 (2:0) 01.10. 15:00 -
Rudolec - Březí 0:4 (0:2) 01.10. 10:30 -
Vír - Polnička 6:1 (5:0) 17.09. 15:30 -
Pohledec - Ujčov 0:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Polnička - Nová Ves B 1:7 (1:4) 03.09. 16:00 -
Polnička B - Počítky B 0:1 (0:0) 01.09. 17:00 -
Křižanov B - Křoví 2:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Vír - Nová Ves B 2:2 (2:0) 14.05. 16:30 -
Rozsochy - Rožná 3:2 (1:2) 08.05. 16:30 -
Moravec - D. Rožínka 0:2 (0:1) 30.04. 16:00 -
Bobrová - Vír 0:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Rudolec - Měřín B 1:3 (1:1) 26.03. 10:30 -
Počítky B - Hamry B 1:6 (0:3) 23.10. 14:30 -
Doubravník - Os. Bitýška 3:3 (2:3) 16.10. 14:30 -
Rožná - Bobrová 1:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Vír - D. Rožínka 2:2 (0:2) 25.09. 15:30 -
Rozsochy - Bystřice B 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Polnička - Radostín 3:0 (2:0) 04.09. 16:00 -
Os. Bitýška - Rožná 0:5 (0:4) 28.08. 14:30 -
Radostín B - Březí 2:0 (0:0) 06.08. 16:30 -
Vlachovice - Tasov 4:1 (2:1) 10.06. 17:00 -
Rožná - Křižanov B 4:2 (3:0) 05.06. 16:30 -
Radostín B - Ujčov 2:3 (1:1) 28.05. 10:00 -
Křižanov - Jívoví 6:0 (3:0) 22.05. 16:30 -
Doubravník - Křižanov 1:4 (0:4) 15.05. 16:30 -
Bohdalec - Počítky B 2:3 (1:2) 08.05. 16:30 -
Vír - Rozsochy 1:3 (0:1) 01.05. 16:30 -
Nová Ves B - Štěpánov 4:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
D. Rožínka - Křižanov 0:5 (0:3) 17.04. 16:00 -
Jimramov - Křoví 1:3 (0:1) 11.10. 15:00 -
Bory - Radostín 0:1 (0:0) 27.09. 15:30 -
Strážek - Bohdalec 3:5 (2:3) 13.09. 16:00 -
Křižanov - Bory 0:1 (0:0) 06.09. 16:00 -
Rudolec - Březí 3:1 (1:1) 30.08. 10:30 -
Doubravník - Křoví 7:0 (1:0) 23.08. 16:30 -
Štěpánov - Bory 1:5 (0:3) 15.08. 16:30 -
Doubravník - Nová Ves B 1:2 (0:1) 09.11. 13:30 -
Rozsochy - Bystřice B 3:1 (2:1) 02.11. 14:00 -
Rudolec - Hamry B 3:5 (0:2) 06.10. 10:30 -
Křoví - Bystřice B 6:1 (2:0) 29.09. 13:00 -
Ujčov - Hamry B 0:1 (0:1) 15.09. 16:00