PROSKE Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Uh. Brod - Hranice 6:0 (4:0) 27.04. 16:00 -
Krnov - Šumperk 0:0 (0:0) 21.04. 15:00 -
Ostrava B - Hlučín 3:0 (0:0) 14.04. 10:15 -
Šternberk - Bzenec 1:1 (0:0) 30.03. 15:00 -
Zlínsko - Bohunice 0:1 (0:1) 22.03. 16:00 -
Karviná B - Ostrava B 1:0 (1:0) 10.03. 10:15 -
Třinec - Zlínsko 1:2 (1:0) 11.11. 10:15 -
Hlučín - Rosice 2:1 (1:1) 03.11. 17:00 -
Uh. Brod - Ostrava B 0:3 (0:2) 21.10. 14:30 -
Start - Fr. Místek 1:2 (0:0) 07.10. 15:00 -
Zlínsko - Uničov 2:2 (1:0) 22.09. 16:30 -
Hranice - Zlínsko 0:1 (0:1) 01.09. 18:00 -
Třinec - Uničov 1:3 (0:2) 19.08. 10:15 -
Hlubina - Šumperk 0:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
Frýdlant - Fr. Místek 3:3 (2:1) 05.08. 17:00 -
Zlín B - Nové Město 3:1 (0:1) 17.06. 17:30 -
Hranice - Vel. Meziříčí 7:1 (2:0) 10.06. 17:30 -
Kroměříž - Hlučín 5:1 (0:1) 20.05. 17:00 -
Frýdlant - Fr. Místek 2:2 (0:1) 06.05. 16:30 -
Kozlovice - Přerov 3:0 (3:0) 30.04. 16:00 -
Rosice - Vel. Meziříčí 2:0 (1:0) 22.04. 16:00 -
Hlučín - Blansko 2:0 (1:0) 31.03. 17:00 -
Ostrava B - Kroměříž 0:3 (0:0) 12.03. 10:15 -
Rosice - Uničov 0:2 (0:0) 12.11. 10:15 -
Fr. Místek - Rosice 0:4 (0:1) 05.11. 14:00 -
Havířov - Krnov 0:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Hlučín - Kroměříž 4:3 (1:1) 22.10. 14:30 -
Zlínsko - Kroměříž 1:4 (0:1) 07.10. 15:30 -
Přerov - Šternberk 1:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
Ostrava B - Nové Město 6:1 (4:0) 18.09. 10:15 -
Liberec - Plzeň 0:1 (0:1) 03.09. 16:00 -
Bohemians - Dynamo 1:2 (0:1) 30.08. 17:30 -
Hradec - Sigma 1:0 (0:0) 28.08. 16:00 -
Brno - Boleslav 3:1 (0:1) 13.08. 16:00 -
Dynamo - Sparta 0:2 (0:2) 07.08. 16:00 -
Ostrava - Sigma 0:3 (0:1) 30.07. 16:00 -
Žižkov - Líšeň 3:1 (0:0) 14.05. 17:30 -
Táborsko - Ústí 3:0 (2:0) 01.05. 17:00 -
Teplice - Dynamo 2:1 (1:1) 20.04. 18:00 -
Příbram - Vlašim 2:1 (1:1) 16.04. 17:00 -
Líšeň - Chrudim 0:0 (0:0) 09.04. 16:00 -
Liberec - Teplice 0:1 (0:0) 02.04. 16:00 -
Ústí - Žižkov 0:0 (0:0) 19.03. 18:00 -
Karviná - Sigma 1:2 (0:1) 13.03. 15:00 -
Jablonec - Hradec 1:1 (0:0) 06.03. 15:00 -
Chrudim - Vlašim 4:2 (3:0) 26.02. 13:30 -
Sparta B - Líšeň 2:1 (1:0) 21.11. 10:30 -
Žižkov - Jihlava 0:0 (0:0) 31.10. 10:15 -
Vlašim - Vyškov 5:1 (2:1) 23.10. 14:30 -
Táborsko - Líšeň 0:2 (0:0) 17.10. 15:30