ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Rudolfem Švecem - 7.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Na hřišti Boršova jste získali cenné tři body. Jak vypadal zápas z vašeho pohledu?
Na zápas jsme přijeli pouze s jedním hráčem na střídání, tak to bylo těžké už od začátku, snažili jsme se už od začátku na ně vlétnout a z toho jsme měli i nějaké šance a jedna skončila na břevnu. Bohužel jsme ve 20 minutě dostali gola na 1:0 a s tím jsme šli i do druhého poločasu. V kabině jsme si něco řekli, a chtěli jsme to otočit. To se nám podařilo, protože Boršov za stavu 1:1 neproměnil penaltu a troufnu si říct, že to rozhodlo zapas na konečných 3:1. Jinak hodnotím zápas pro nás velmi dobře. Bylo to ke konci hodně vyhrocené, ale vše se zvládnulo.
Jako nováček jste po sedmi kolech na prvním místě. Je to pro vás překvapení?
Překvapení to není, jelikož si myslím, že máme dobrý kádr na to, aby jsme hráli přední příčky tabulky.
Jak velký je rozdíl mezi OP ČK a I.B. třídou?
Myslel jsem si, že to bude větší skok popravdě, ale zatím je to dost podobné.
Další kolo vás čekají Chvalšiny. Jaký zápas očekáváte?
Doufám, že potvrdíme zase 3 body a uvidíme, jak bude zápas probíhat v téhle soutěži je každý zápas jiný, ale já věřím , že vyhrajeme.
Jaká je vše dosavadní kariéra?
Začal jsem hrát od 5 let v SKP, myslím že dva roky jsem hrál útočníka, ale od 7 let jsem byl v bráně. V SKP jsem byl do 15 let, pak jsem přešel do dorostu do Hrdějovic, a za muže jsem začal hrát v béčku Krumlova. A tam jsem se dopracoval do A týmu Krumlova, dělat dvojku Beránkovi, kde jsem chytal par zápasů.
Stoupl jste si do branky od malička, nebo jste začínal v poli?
Ne ne, začínal jsem od 5 let a to jsem hrál dva roky do 7 let útočníka a pak jsem až začal chytat.