ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 9.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vítězem se stal Šimon Votoupal z Červené Vody.

0
Blahopřeju k vítězství v anketě, co to pro tebe znamená?
Děkuji, vítězství v této anketě pro mě znamená odměnění a takové osobní dovršení mé snahy v zápase proti Těchonínu.
Kolik je ti let? Studuješ nebo pracuješ, popř. kde?
Za necelé 3 měsíce mi bude 18, studuji na průmyslové škole v Šumperku.
Musím se zeptat, jaký byl zápas s Těchonínem. Povedl se vám skvělý obrat, jak si to viděl s pohledu hráče, který se o to zasloužil?
Zápas s Těchonínem byl opravdu těžký a náročný. Hlavně 1. poločas, když jsme vlastně už v 25. minutě prohrávali 3:0. Ale naštěstí se nám podařilo vstřelit ještě v 1. poločase kontaktní gól, který nás nabudil a v 2. poločase se nám povedlo něco , co se jen tak nevidí. Jsem opravdu rád, že jsme se takhle jako celek dokázali hecnout a předvedli takovýhle heroický obrat.
Po tomto zápase budete v psychické výhodě, co si myslíš o příštím soupeři za Žamberka? Vyhrajete?
Jelikož jsem ještě proti celku ze Žamberka, který má momentálně stejně bodů jako my nehrál, tak je pro mě takhle předem těžký posuzovat výsledek, ale samozřejmě věřím v 3 body, jako každý zápas.
Popiš nám svojí dosavadní fotbalovou kariéru?
Jelikož je mi teprve 17 let a s fotbalem jsem začal o poznání později, než ostatní kluci v mém věku. Tak jsem zatím neměl moc možností se posunout fotbalově dál, takže zatím jsem působil a působím v mém současném klubu FC Jiskra 2008.
Jaký máš fotbalový vzor, popřípadě družstvo, kterému fandíš?
Nemám vyloženě oblíbené mužstvo, kterému bych fandil, ale líbí se mi třeba hra naší Plzně. A můj fotbalový vzor? Eden Hazard.
Na jaké pozici nejradši nastupuješ?
Jsem hodně ofenzivní hráč, defenzíva mě moc nebere,ale nejradši nastupuji na středu zálohy, ale ani hrot mi nevadí.
Kolikrát týdně trénujete, kolik se vás schází?
Tréninky máme vedené 2x týdně, ale jelikož jsem přes týden na internátě, tak chodím pouze v pátek a to se nás tam schází jak kdy, někdy 10 a někdy třeba 20.
Na jaké umístění si myslíš, že dosáhnete v letošní sezóně?
Teď se nacházíme na nějakým 7. místě tabulky, pokud se nemýlím, tak byl bych rád, kdyby jsme ještě pár bodíků urvali a ještě se třeba o místo nebo dvě posunuli .