ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Vysočina | 1.B třída sk. A, 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Jan Novák z rezervy Chotěboře, který pomohl gólém svému týmu k víkendovému vítězství. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Honzo, byl jste fanoušky Fotbalunas.cz zvolen hráčem 4. kola I. B třídy sk. A., kde jste dal druhý gól Vašeho týmu a tím pojistil výhru nad soupeřem z Černíče. Zkuste si vzpomenout na víkendové utkání a zhodnoťte ho z vašeho pohledu.
Do prvního poločasu jsme nenastoupili zrovna nejlépe. Soupeř měl více šancí vstřelit gól , měli jsme plno zkažených přihrávek a dopředu se nám moc nedařilo. Ale druhý poločas nám vyšel lépe a dokázali jsme po 15 minutách vstřelit gól a to nám hodně pomohlo. Soupeř se pak vytáhl hodně dopředu a to nám pomohlo i ke druhému gólu. Ale hosté se i tak tlačili dopředu, ale naši obránci byli až do 90 minutypozorní, kdy se domácím podařilo snížit na 1:2.
Tušíte, kdo pro vás v sestavě kola hlasoval?
Myslím, že určitě kluci z týmu a možná i trenér.
Máme tu začátek sezóny, jaké jsou ambice Vašeho týmu popřípadě Vás pro tuto sezónu?
Určitě postoupit do vyšší soutěže.
A teď trošku z jiného soudku, mohl by jste se nám představit, kolik je vám let a co děláte mimo fotbal, jaké máte jiné záliby?
Je mi 19 let, kromě fotbalu žádný jiný sport nedělám.
Jsou za námi fotbalové prázdniny, jak jste odpočíval o dovolené: zahraničí, sport či prostě jen odpočinek?
Nebyl jsem nikde na dovolené. Sport a i trocha toho odpočinku.
Zpět k fotbalu. Zkuste zavzpomínat na vaše fotbalové začátky. Kdo vás k fotbalu přivedl,kde jste s ním začínal a kterými týmy jste případně za svoji kariéru prošel?
K fotbalu mě přivedl táta a jsem mu za to moc vděčný. Začal jsem v Chotěboři a v mladších žácích jsem hrál jednu sezónu v Havlíčkově Brodě.
Kterého klubu u nás nebo v zahraničí jste největším fanouškem? Popřípadě jaká fotbalová soutěž je Vám nejbližší?
V zahraničí Real Madrid a u nás Slavia Praha, Viktoria Plzeň.
Máte nějaký fotbalový vzor?
Cristiano Ronaldo.
Nyní je repre pauza, sledujete zápasy naší reprezentaci a popřípadě jak vidíte nedělní zápas proti Lotyšsku a celkově postup na Euro?
Sleduju zápasy naší reprezentace. Měli by jsme proti Lotyšsku vyhrát a doufám, že na Euro postoupíme.
Vyhrát hráče kola se nepovede každému, budete muset přispět do týmové kasy nějaké dotace nebo si hráči vyžádají spíše nějaký aperitiv?
Určitě budu muset přispět do týmové kasy.
Jsme na konci rozhovoru. Sledujete náš webový portál fotbalunas.cz? Jak jej hodnotíte?
Sleduju. Líbí se mi to, byl to dobrej nápad.
Děkuji moc za rozhovor a přeji hodně budoucích úspěchů, jak ve fotbale tak v osobním životě.