Snažím se hrát fotbal pro radost, říká hráč 8. kola Daniel Kulhánek

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče 8. kola a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Daniel Kulhánek z Nelahozevsi se v rozhovoru rozpovídal o remízovém utkání v Králově Dvoře nebo prozradil také to, zda už si v kariéře splnil fotbalový sen!

0
Gratuluji k vítězství v naší anketě o hráče kola. Myslíte, že mají na Vašem triumfu největší podíl spoluhráči?
Děkuji. Určitě, bez spoluhráčů to nikdy nejde.
Jste první tým, se kterým Králův Dvůr bodoval. Nepříjemný pocit?
Vždy, když ztratíte body, je to nepříjemné. Zápas skončil remízou kvůli našim vlastním chybám, to vždy zamrzí. Navíc si myslím, že jsme v zápase byli lepším týmem a nebýt zbytečných chyb, tak jsme mohli uhrát i tři body.
Prohrávali jste 4:1, co vás nakoplo k obratu?
V prvním poločase jsme si vytvořili hodně šancí, ale proměnili jsme jen jednu. O poločase jsme si řekli pár věcí v kabině a shodli jsme se, že když budeme pokračovat ve stejném tempu, jako v prvním poločase a dáme pozor na chyby, tak šance opět přijdou a můžeme zápas srovnat. Vyloučení na naší straně bylo nepříjemné, ale nakonec se nám i tak podařilo skóre srovnat a vybojovat alespoň bod.
Přispěl jste dvěma góly. Který z nich byl podle Vás hezčí?
Řekl bych, že hezčí gól byl ten první. Na druhou stranu druhý gól byl podle mě důležitější, protože už to potom bylo jen o jednu branku a stále jsme měli asi dvanáct minut na srovnání.
O víkendu vás čeká Kladno B, které má za poslední dva zápasy skóre 15:1. Probíhá příprava nějak speciálně?
Samozřejmě sledujeme výsledky ostatních týmů. Kladno si vede velice dobře. Speciální přípravu nemáme, budeme se snažit hrát na 100% a uvidíme.
Jaká bude vaše hlavní zbraň pro to, abyste proti těžkému soupeři uspěli?
Určitě bojovnost, koncentrace a předvést opět dobrý týmový výkon.
Je nějaký tým, na který se v soutěži nějak "extra" těšíte?
Momentálně mě žádný konkrétní tým nenapadá.
Je vám teprve 24 let. Jaký je Váš fotbalový cíl? Nebo už jste ho dosáhl?
V současnosti žádné fotbalové cíle nemám, snažím se hrát fotbal pro radost. V dětství tam možná byl nějaký cíl hrát vyšší soutěž, avšak dalo by se říct, že jsem si ho už částečně splnil v dorostu, když jsme za Motorlet hráli druhou nejvyšší dorosteneckou ligu.
Tradiční otázka na závěr - bude pro Vás triumf v naší anketě znamenat nějaký příspěvek do klubové kasy?
Popravdě ani nevím, jestli je v pokutovníku podobná položka. Ale myslím, že náš poctivý pokladník mi určitě něco naúčtuje.