ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Radek Šlejska ze Spáleného Poříčí. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jaký máte pocit z výhry hráče kola?
Tak upřímně, jsem z toho zaskočený, ale je to dobrý pocit.
Myslíte, že zvládnete udržet pozici na prvním místě s týmem?
Tak určitě, máme před sebou ještě celé jaro, ale budu se snažit pomoc ze všech sil svému týmu k výhře 1. místa.
Jak jste se dostal k fotbalu?
V prvních pár dnech 1. Třídy na základní škole mi oslovil školník, tehdy Trenér přípravky, a tak jsem začal hrát.
Máte nějakou rutinu před zápasem?
Mám jednu peprnou, den před zápasem se zdržuji od sexuálních aktivit.
Kdysi jste hrál za Petřín, co vás přimělo se vrátit do Poříčí?
Na Petříně jsem hrál v době kdy začínal covid a v létě toho roku bylo plánováno otevření nového areálu v Poříčí, takže jsem neměl důvod hrát dál v Plzni, když v Poříčí máme jedno z nejlepších zázemí v plzeňským kraji.
Jste spokojen s kolektivem v týmu?
Ano, kolektiv máme neskutečný, je to nejlepší fotbalová parta, hrajeme jeden za druhého a myslím si, že můžeme dosáhnout hodně úspěchů.
Proti kterému týmu jste odehrál nejtěžší zápas a proč?
Asi proti Žákavé minulý rok v dorostu, byl to zápas o první místo na konci sezóny, všichni jsme byli unavení, nohy už nefungovaly, ale fanoušci nám vytvořili výborný kotel, který nás táhl dopředu, ale bohužel to nestačilo.
Jaké jsou vaše cíle do budoucna?
Tak, největší cíl je teď vyhrát tuto sezónu a postoupit do vyšší soutěže
Nějaký sen, který si chcete splnit?
Splněný sen by byl, kdybychom postoupili do krajského přeboru a drželi se v soutěži na vyšších příčkách tabulky.
Motivuje vás výhra hráče kola k předvádění ještě lepších výkonů, nebo jak jinak byste to ohodnotil?
Tak určitě to pro každého hráče něco znamená, budu se snažit nadále hrát nejlíp jak umím. Já jsem osobně rád, že jsem byl nominovaný a vyhrál, i když to byl pro mě blesk z čistého nebe.