Středočeský | 1.B třída sk. D
2023-2024
-
Kunice - Teplýšovice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 19.08. 10:15 -
Vyžlovka - Olbramovice 83-0-17 % 3:3 (2:3) 19.08. 10:15 -
Kácov - U.Janovice 71-0-29 % 2:7 (1:2) 19.08. 13:00 -
Slavia - Janovice 43-14-43 % 5:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Sázava - Jevany 71-0-29 % 2:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
Miřetice - Křivsoudov 86-0-14 % 3:1 (1:1) 20.08. 13:00 -
Vlašim B - Říčany 57-14-29 % 2:0 (2:0) 20.08. 17:00
-
Janovice - Sázava 67-0-33 % 4:3 (4:2) 26.08. 13:00 -
Jevany - U.Janovice 0-33-67 % 4:4 (3:2) 26.08. 13:00 -
Křivsoudov - Kácov 100-0-0 % 0:5 (0:3) 26.08. 17:00 -
Říčany - Vyžlovka 67-0-33 % 3:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Teplýšovice - Slavia 33-0-67 % 4:3 (1:1) 26.08. 17:00 -
Miřetice - Vlašim B 33-0-67 % 0:0 (0:0) 27.08. 13:00 -
Olbramovice - Kunice 33-0-67 % 1:2 (0:1) 27.08. 17:00
-
Vyžlovka - Miřetice 33-0-67 % 2:1 (0:1) 02.09. 10:15 -
Kunice - Říčany 100-0-0 % 2:5 (0:2) 02.09. 10:15 -
Sázava - Teplýšovice 33-0-67 % 0:2 (0:1) 02.09. 17:00 -
Slavia - Olbramovice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 02.09. 17:00 -
Kácov - Jevany 50-0-50 % 2:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
U.Janovice - Janovice 75-0-25 % 4:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Vlašim B - Křivsoudov 75-0-25 % 3:0 (3:0) 03.09. 17:00
-
Janovice - Kácov 100-0-0 % 3:1 (2:1) 09.09. 13:00 -
Křivsoudov - Jevany 67-0-33 % 0:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Říčany - Slavia 33-0-67 % 0:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Teplýšovice - U.Janovice 33-0-67 % 4:2 (4:1) 09.09. 17:00 -
Miřetice - Kunice 67-33-0 % 4:3 (1:1) 10.09. 13:00 -
Vlašim B - Vyžlovka 100-0-0 % 3:0 (3:0) 10.09. 17:00 -
Olbramovice - Sázava 100-0-0 % 1:6 (0:4) 10.09. 17:00
-
Vyžlovka - Křivsoudov 100-0-0 % 2:1 (0:0) 16.09. 10:15 -
Kunice - Vlašim B 0-0-100 % 5:2 (2:0) 16.09. 10:15 -
Jevany - Janovice 0-0-100 % 3:4 (2:2) 16.09. 13:00 -
Slavia - Miřetice 50-0-50 % 2:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Sázava - Říčany 100-0-0 % 1:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
U.Janovice - Olbramovice 100-0-0 % 8:3 (6:3) 16.09. 16:30 -
Kácov - Teplýšovice 0-0-100 % 1:0 (1:0) 17.09. 16:30
-
Vyžlovka - Kunice 100-0-0 % 2:1 (1:0) 23.09. 10:15 -
Křivsoudov - Janovice 50-0-50 % 2:4 (2:2) 23.09. 16:30 -
Říčany - U.Janovice 0-0-100 % 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Miřetice - Sázava 50-0-50 % 0:3 (0:0) 24.09. 12:30 -
Teplýšovice - Jevany 100-0-0 % 2:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Vlašim B - Slavia 0-50-50 % 1:3 (0:2) 24.09. 12:30 -
Olbramovice - Kácov 0-0-100 % 2:1 (1:1) 24.09. 16:30
-
Kunice - Křivsoudov 100-0-0 % 1:0 (0:0) 30.09. 10:15 -
Jevany - Olbramovice 100-0-0 % 2:0 (1:0) 30.09. 12:00 -
Janovice - Teplýšovice 50-0-50 % 0:2 (0:0) 30.09. 12:00 -
U.Janovice - Miřetice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
Sázava - Vlašim B 50-0-50 % 4:1 (2:0) 30.09. 16:00 -
Slavia - Vyžlovka 100-0-0 % 3:0 (2:0) 28.09. 16:00 -
Kácov - Říčany 0-0-100 % 0:2 (0:0) 01.10. 16:00
-
Kunice - Slavia 33-0-67 % 0:3 (0:2) 07.10. 10:15 -
Vyžlovka - Sázava 67-0-33 % 3:1 (1:1) 07.10. 10:15 -
Křivsoudov - Teplýšovice 33-0-67 % 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Říčany - Jevany 100-0-0 % 1:1 (1:1) 18.10. 19:00 -
Miřetice - Kácov 67-0-33 % 1:2 (1:1) 08.10. 12:00 -
Olbramovice - Janovice 33-0-67 % 1:2 (0:2) 08.10. 16:00 -
Vlašim B - U.Janovice 33-0-67 % 3:3 (3:2) 08.10. 16:00
-
Janovice - Říčany 67-0-33 % 6:1 (2:0) 14.10. 10:00 -
Jevany - Miřetice 67-0-33 % 1:4 (0:2) 14.10. 10:00 -
Sázava - Kunice 34-33-33 % 2:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Slavia - Křivsoudov 67-0-33 % 5:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
U.Janovice - Vyžlovka 67-0-33 % 3:0 (2:0) 14.10. 15:30 -
Teplýšovice - Olbramovice 67-0-33 % 1:4 (0:3) 14.10. 15:30 -
Kácov - Vlašim B 34-33-33 % 1:0 (1:0) 15.10. 15:30
-
Kunice - U.Janovice 0-0-100 % 1:4 (1:1) 21.10. 10:00 -
Vyžlovka - Kácov 33-0-67 % 1:4 (0:3) 21.10. 10:00 -
Křivsoudov - Olbramovice 33-0-67 % 4:2 (1:2) 21.10. 15:30 -
Říčany - Teplýšovice 100-0-0 % 2:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Slavia - Sázava 67-0-33 % 2:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Miřetice - Janovice 33-0-67 % 6:1 (2:0) 22.10. 10:00 -
Vlašim B - Jevany 67-0-33 % 3:3 (1:2) 22.10. 15:30
-
Janovice - Vlašim B 67-0-33 % 6:2 (2:2) 28.10. 10:00 -
Jevany - Vyžlovka 100-0-0 % 0:4 (0:1) 28.10. 10:00 -
Sázava - Křivsoudov 67-0-33 % 6:0 (4:0) 28.10. 14:30 -
Teplýšovice - Miřetice 67-0-33 % 3:3 (1:0) 28.10. 14:30 -
U.Janovice - Slavia 33-0-67 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Kácov - Kunice 100-0-0 % 3:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Olbramovice - Říčany 0-0-100 % 1:4 (1:0) 29.10. 14:30
-
Vyžlovka - Janovice 100-0-0 % 2:2 (1:2) 04.11. 10:00 -
Kunice - Jevany 100-0-0 % 7:0 (2:0) 04.11. 10:00 -
Sázava - U.Janovice 0-0-100 % 3:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Slavia - Kácov 50-0-50 % 4:1 (2:1) 04.11. 14:15 -
Říčany - Křivsoudov 50-0-50 % 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Miřetice - Olbramovice 100-0-0 % 3:2 (1:0) 05.11. 10:00 -
Vlašim B - Teplýšovice 50-0-50 % 4:0 (2:0) 05.11. 14:00
-
Janovice - Kunice 50-0-50 % 2:2 (1:1) 11.11. 10:00 -
Jevany - Slavia 0-0-100 % 0:0 (0:0) 11.11. 10:00 -
Teplýšovice - Vyžlovka 50-0-50 % 6:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Říčany - Miřetice 50-0-50 % 4:2 (3:1) 11.11. 14:00 -
Křivsoudov - U.Janovice 0-0-100 % 2:4 (1:1) 12.11. 14:00 -
Kácov - Sázava 50-0-50 % 3:1 (1:0) 12.11. 14:00 -
Olbramovice - Vlašim B 0-0-100 % 0:7 (0:4) 12.11. 14:00
-
Kunice - Olbramovice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 23.03. 10:00 -
Vyžlovka - Říčany 0-0-100 % 2:5 (0:1) 23.03. 10:15 -
Sázava - Janovice 25-0-75 % 4:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Slavia - Teplýšovice 75-0-25 % 3:4 (0:2) 23.03. 15:00 -
Kácov - Křivsoudov 100-0-0 % 3:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
U.Janovice - Jevany 75-25-0 % 3:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Vlašim B - Miřetice 75-0-25 % 1:2 (1:1) 24.03. 15:00
-
Janovice - U.Janovice 25-25-50 % 4:0 (2:0) 30.03. 12:30 -
Jevany - Kácov 25-0-75 % 6:2 (3:1) 30.03. 12:30 -
Teplýšovice - Sázava 60-0-40 % 1:1 (1:0) 30.03. 16:30 -
Křivsoudov - Vlašim B 20-0-80 % 1:3 (1:2) 30.03. 16:30 -
Říčany - Kunice 100-0-0 % 1:1 (0:0) 29.03. 11:00 -
Miřetice - Vyžlovka 75-0-25 % 1:1 (1:0) 31.03. 12:30 -
Olbramovice - Slavia 20-0-80 % 1:2 (0:1) 31.03. 16:30
-
Vyžlovka - Vlašim B 50-0-50 % 3:1 (2:0) 06.04. 10:15 -
Kunice - Miřetice 75-25-0 % 3:1 (1:1) 06.04. 10:15 -
Jevany - Křivsoudov 100-0-0 % 4:1 (1:0) 06.04. 12:30 -
Sázava - Olbramovice 75-0-25 % 7:1 (4:1) 06.04. 16:30 -
Slavia - Říčany 25-25-50 % 2:4 (1:0) 06.04. 16:30 -
Kácov - Janovice 50-25-25 % 2:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
U.Janovice - Teplýšovice 75-0-25 % 3:0 (1:0) 06.04. 16:30
-
Janovice - Jevany 100-0-0 % 1:5 (1:2) 13.04. 12:30 -
Křivsoudov - Vyžlovka 25-25-50 % 2:4 (2:2) 13.04. 16:30 -
Říčany - Sázava 50-0-50 % 3:1 (1:1) 13.04. 16:30 -
Teplýšovice - Kácov 50-0-50 % 1:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Miřetice - Slavia 25-25-50 % 4:1 (3:0) 14.04. 12:30 -
Olbramovice - U.Janovice 25-0-75 % 1:5 (1:3) 14.04. 16:30 -
Vlašim B - Kunice 25-25-50 % 11:4 (7:1) 14.04. 16:30
-
Kunice - Vyžlovka 100-0-0 % 2:0 (0:0) 20.04. 10:15 -
Jevany - Teplýšovice 100-0-0 % 2:0 (2:0) 20.04. 13:00 -
Janovice - Křivsoudov 100-0-0 % 3:0 (1:0) 20.04. 13:00 -
Sázava - Miřetice 67-0-33 % 1:3 (0:1) 20.04. 17:00 -
Slavia - Vlašim B 67-0-33 % 2:3 (1:1) 20.04. 17:00 -
Kácov - Olbramovice 67-33-0 % 3:1 (1:1) 21.04. 17:00 -
U.Janovice - Říčany 0-0-100 % 5:2 (3:1) 20.04. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo, 1.B třída sk. D: „Nic jiného, než postup, nepřipadá v úvahu,“ říká Jan Sus
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo, 1.B třída sk. D: „Do každého zápasu jdeme s pokorou,“ říká David Minha
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo, 1.B třída sk. D: „Postupu do 1.A třídy bych se nebránil," říká Lukáš Mezei
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Uhlířské Janovice | 18 | 59:36 | 38 |
2 | Říčany | 18 | 45:30 | 36 |
3 | AFK Kácov | 18 | 37:33 | 34 |
4 | SK Slavia Jesenice | 18 | 42:29 | 32 |
5 | Sokol Červené Janovice | 18 | 47:45 | 29 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | David Novák | 16 |
2 | Martin Jelínek | 16 |
3 | Petr Kubice | 15 |
4 | Tomáš Kopp | 13 |
5 | Tomáš Skála | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 60 | 50,4% | 0 |
2 | Radek Hruška | 55 | 47,0% | 1 |
3 | Jiří Klik | 33 | 47,8% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 12 | 42,9% | 0 |
5 | Jaromír Bělunek | 11 | 52,4% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 20:42 26.4.2024 Tip: výhra domácích Vyžlovka R. Hruška 20:42 26.4.2024 Tip: výhra hostů Kunice R. Hruška 20:42 26.4.2024 Tip: výhra hostů Kácov R. Hruška 20:42 26.4.2024 Tip: výhra domácích Teplýšovice R. Hruška 20:42 26.4.2024 Tip: výhra domácích Miřetice