HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 10.06.2023

0

Vyberte nejlepšího hráče 26. kola I.B třídy skupiny B. Hlasovat můžete do středečního poledne a s vítězem ankety Vám jako vždy přineseme rozhovor. Tak podpořte svého favorita.

Brankář

Jan Maléř - v Javornici udržel čisté konto, ke kterému přidal pár dobrých zákroků.

Obrana

Marek Poláček - obránce Slavie se dokázal opět gólově prosadit, když otevřel skóre utkání s Velichovkami.

Jan Havlena - opora zadních řad Malšovky dokázala v derby s Malšovicemi v 15. minutě srovnat a podílela se tak na obratu, který vedl ke třem bodům a nováčkovi soutěže zajistil třetí místo v tabulce.

Martin Jaborník - dirigoval obranu Černilova a v Javornici podal velmi dobrý výkon.

Záloha

Miroslav Balín - záložník Meziměstí vstřelil dvě branky proti Předměřicím a potvrdil jarní střeleckou formu.

Petr Šimeček - na kanonádě Hronova se podílel hattrickem

Bastos Oliveira Flavio Daniel - ofenzivní síla Vamberka ukázala proti Hronovu své kvality a vstřelila čistý hattrick.

Tomáš Přibyl - vyrovnávacím gólem dokázal bleskově odpovědět na branku Kapuciána a poslal zápas do penalt, kde jeho tým získal bod navíc a díky tomu má boj o záchranu ve svých rukou.

Útok

Štěpán Pekáč - útočník Předměřic dokázal v závěru utkání s Meziměstím sorvnat na 2:2 a poslal zápas do penalt, ve kterých se jeho tým nakonec radoval z bonusového bodu.

Šimon Derner - další parádní výkon slávistického útočníka, který se dalším hattrickem podílel na výhře svého týmu.

Patrik Havel - trenér Českého Meziříčí musel kvůli velké absenci v sestavě nastoupit a dokázal se dvakrát gólově prosadit! V zápase stihl dostat i dvě žluté karty a v 86. minutě musel pod sprchy.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.06.2023 20:57 do 14.06.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)