SESTAVA KOLA - 15.kolo Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 02.04.2016

0

V 15. kole jsme viděli několik suverénních výher a pár vyrovnaných utkání. A v sestavě se nám potkávají největší opory těch nejlepších týmů posledního kola.

Ladislav Brůna (TJ Sokol Volárna) - brankář Volárny vychytal svému týmu první vítězství a udržel i čisté konto

Jakub Kovařík (SK Čechie Veltruby) - jeden z dlouholetých opor týmu, který kromě poctivého bránění i podporoval hru dopředu a i díky němu tým Veltrub dokázal ve druhé půli srovnat                                                             skóre a získat bod v penaltovém rozstřelu

Petr Bláha (TJ Pašinka) - dirigoval si obranu, která byla opět stoprocentní

Radek Ešner (TJ Sokol Volárna) - jedna z výrazných opor při první výhře Volárny a udržení čistého konta

Pavel Wolfram (TJ Sokol Volárna) - dvěma góly pomohl k výhře svého týmu

Libor Bláha (TJ Pašinka) - starší bratr Petra, který svému týmu pomáhal směrem dopředu, 2 góly

Adam Brant (SK Čechie Veltruby) - přes Adama chodila většina balónů ve středu hřiště a i díky němu Veltruby získaly body

Jakub Korčák (SK Žiželice) - 2 góly a dlouhodobě kvalitní výkon, který na hřišti podává

Ondřej Pavelka (TJ Sokol Jestřábí Lhota) - jeho tým vyhrál 4-2 a Ondra nasázel soupeři 3 góly

David Živný (SK Žiželice) - s Jakubem Korčákem se postarali skoro o polovinu gólů, David dal 3

Lukáš Fedor (TJ Pašinka) - ve 48. minutě dal druhý gól, bohužel chvíli potom musel kvůli zranění střídat, škoda formu měl vynikající

Hlasovat pro hráče můžete od 04.04.2016 12:00 do 06.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)