SESTAVA KOLA - 18.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

V dnešní sestavě kola kralují hráči Záhoří. Výhra 3:0 a bezchybný výkon obrany se odráží i v naší nominaci. Po dvou zástupcích mají Dnešice, Seč a Chlum. Po jednom Hradec B a Mantov.

Pavel Pechr (brankář, Záhoří)

Jednoznačná volba. Jako jediný ze všech brankářů neinkasoval. Klíčový zákrok si schoval do druhé půle, kdy odmítl snížení Ptenína.

Jan Prokopius (obránce, Záhoří)

Jistota. Stoper Záhoří skvělým výkonem přispěl k čistému kontu.

Jan Kovář (obránce, Záhoří)

A do třetice Záhoří. Jan Kovář k splněným defenzivním povinnostem přidal i přihrávku na gól.

Jan Šmejkal (obránce, Hradec B)

Obránce Hradce patřil k tomu nejlepšímu, co vedoucí celek v posledním utkání předvedl. Přesto jeho obrana inkasovala pětkrát.

Lukáš Vomela (obránce, Dnešice)

I díky výkonům spolehlivého zadáka okupují Dnešice druhé místo tabulky.

David Turek (záložník, Dnešice)

Tvůrce hry. Nápaditými přihrávkami posílal své spoluhráče do šancí.

Michal Šimandl (záložník, Mantov)

Mladý záložník byl nejlepším mužem Baníku. Povedenému výkonu chyběla už jen vstřelená branka.

Václav Bouda (záložník, Seč)

Seč se v Hradci mohla pyšnit skvělou zálohou. K jejím pilířům patřil i Bouda. V 33. minutě vsítil gól, v 81. střídal.

Václav Martinovský (záložník, Seč)

Další skvělý středopolař Seče. Proti lídru tabulky se trefil hned dvakrát, po jednom kousku v každém poločase.

Tomáš Červenka (záložník, Chlum)

Posledním záložníkem ideální sestavy je hráč Chlumu. Neúnavně podporoval útok, k tomu i vypomáhal obraně. Zasloužená nominace.

Stanislav Eret (záložník, Chlum)

Jediným útočníkem v rozestavení 4-5-1 je kanonýr Chlumu. Ten k výhře 3:1 proti Líšiné přispěl dvěma brankami. Nejlepší útočník kola.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)