SESTAVA KOLA - 14.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , 2015-2016

Datum kola: 01.05.2016

1

Komu dáte své hlásy po 14. kole 4. třídy na Plzni-jihu? Budou to kanonýři Mebarki, Eret a Hrdina? Brankář Rehák, který proměnil penaltu? Nebo snad odměníte poctivou defenzivní práci? Podpořte právě svého favorita!

Tomáš Rehák (brankář, Mantov)

Gólman Baníku měl v první půli snad jen dva zákroky, pak už nic. Ale čistým kontem a gólem v jednom zápase najednou, tím se zatím nemůže pochlubit ani bohemácký Zlámal!

Rene Vlk (obránce, Seč)

Seč nestačila na Hradec, přesto patřila tato stálice v Plojharově sestavě mezi opory.

Roman Hnojský (obránce, Ptenín)

I díky poctivé práci zadáků dokázal Ptenín porazit Neurazy. Roman Hnojský zahrál bezesporu dobrý zápas.

Jiří Hrdina (obránce, Hradec)

Nečekaný Hrdina šlágru kola mezi Hradcem a Sečí. Velezkušený matador se prosadil v 37. a 86. minutě. Jeho dvě trefy byly nakonec rozdílové. Muž utkání.

Roman Šašek (obránce, Chlum)

O Romana Šaška se mohl lídr tabulky opřít. Předvedl velmi jistý, sebevědomý a bezchybný výkon na pravém kraji obrany. Trenér musel být spokojený.

Radek Lukášek (záložník, Hradec)

V 68. minutě poslal svůj celek do vedení 3:1. Nakonec se ukázalo, že se jednalo o vítěznou branku.

Karel Výrut (záložník, Hradec)

Celý hradecký mančaft by si zasloužil být v této jedenáctce. Ale míst je omezeně. Do sestavy jsme vybrali Karla Výruta především pro jeho bojovnost a nasazení, která byla příkladná.

Ahmed Mebarki (záložník, Ptenín)

Pozor, pozor! Alžířský záložník se dostává do parádní formy. Proti Neurazům si s chutí zastřílel, soupeřovu síť rozvlnil hned čtyřikrát! Dočkáme se prvního zahraničního vítěze ankety? Rozhodně by si to zasloužil!

Daniel Tichý (záložník, Mantov)

Šikovný technik měl proti Starému Smolivci velikou příležitost se ukázat. Díky své hbitosti a rychlosti zařídil pro svůj celek dvě penalty. Jednu sám proměnil.

Stanislav Eret (útočník, Chlum)

Chlumský střelec se díky hattricku dotáhl na čelo tabulky kanonýrů. Bude zajímavé sledovat, jak se tento souboj mezi střelci nakonev vyvine. Eret rozhodně ještě nějaký branky přidá, na to bych vsadil i vlastní mámu!

Jaroslav Bouzek (útočník, Neurazy)

Ve druhé půli vstřelil první gól Tatranu. Neurazy se pak nadechovaly k náporu, ale na body to nestačilo. Třeba příště.

Hlasovat pro hráče můžete od 03.05.2016 11:36 do 04.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)