SESTAVA KOLA - 17.kolo Plzeňský | Tachov | III. třída , 2014-2015

Datum kola: 12.04.2015

0

Zveřejněno! Trenéři vybírali jedenáct nejužitečnějších hráčů sedmnáctého kola a tady je výsledek. Právě koukáte na sestavu kola, ve které se objevují například autor hattricku Wintrle, nebo například zkušený obránce Radek Vavřička z Lesné. Hlasujte právě teď o nejlepšího hráče kola!

David Mrázek - Tento brankář se za svůj výkon rozhodně nemusí stydět. Avšak ani jeho pohledné zákroky nestačili Dlouhému Újezdu na body a brankář i přes kvalitní práci musel míčze své sítě lovit hned pětkrát.

Václav Chudáček - Obránce Kšic byl důležitou součástí svého týmu, které si i díky téměř nepropustné obraně, řízené pravě jím, poradili se Stráží 3:1.

Petr Fojtíček - Na hřišti Sedliště byl proti Újezdu nejvíce vidět právě tento šikovný útočník. Podílel se na mnoha pěkných akcích,  i těch gólových. Sám brankáře Mrázka dvakrát pokořil, a je tak horkým kandidátem na hráče víkendu.

Radek Vavřička - Obránce Lesné. Jeho tým sice padnul v Lomu 5:1, ale pilíř Tělvýchovné jednoty odvedl kvalitní práci a i díky němu se Lom neprosadil vícekrát.

Jakub Wnterle - O víkendu se jméno Wintrle stalo jedním z nejskloňovanějších v soutěži. Tento šikovný obránce dokázal sám rozhodnout utkání s kladrubským celkem během prvního poločasu. Právě ve čtyřicáté páté minutě zkompletoval svůj hattrick a poslal svůj tým do vedení 3:1. Právě proto jsme obránce Trpíst zařadili do sestavy kola jako útočníka.

Petr Krejčí - Obránce, kterého potkal těžký úkol. A to ubránít právě Wintrleho. Zpočátku se mu to nedařilo, ale ve druhé polovině už soupeřova útočníka skvěle ohlídal a jeho šance minimalizoval. Ale ani to už jeho týmu nepomohlo k výhře.

Pavel Lebeda - Záložník Lebeda za sebou nemá zrovna ideální zápas. V Zadním Chodově padl se svým Částkovem poměrem 1:6. Jeho výkon však vůbec špatný nebyl a odměnou za jeho snahu mu byla alespoň branka ve 30. minutě, o kterou se sm postaral.

Ondřej Pták - Záložník Stráže se snažil na malém hrbolatém hřišti seč mu síly stačily. Vymyslel několik pěkných přihrávek a založil několik akcí, které mohly skončit brankou. Jeho týmu se však v koncovce nedařilo a tak na půdě Kšic prohráli 1:3.

René Táborek - Tento hráč v neděli dirigoval zadní řadu Trpíst a dařilo se mu to výborně. Navíc i perfektně vypomáhal týmu skvěle v ofenzivě a nakonec se i sám střelecky na vátězství podílel.

Marek Vokurka - Obránce Sedliště předvedl v utkání s Újezdem jistý výkon. Perfektně řídil defenzivu a se svým týmem minimalizoval ofenzivu soupeře. Jeho tým inkasoval pouze jednou, když se z nařízené penalty prosadil Zvlčák. Navíc spoluhráčům skvěle vypomáhal i smrem vpřed a za to si zaslouží naši nominaci.

Petr Šnebergr - Záložník Kšic byl velmi důležitou součástí vítězného týmu. V utkání se Stráží se hrálo především ve středu hřiště, kde bylo k vidění spousty soubojů o míč, přebírání balónů a rozdělování přihrávek. Práce s touto rolí si Šnebergr skvěle poradil a jako menší bonus přidal osbně v pětapadesáté minutě další zářez do sítě Stráže, ten vítězný.

Hlasovat pro hráče můžete od 13.04.2015 12:00 do 14.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)