SESTAVA KOLA - 29.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

Datum kola: 07.06.2015

0

Víkendové kolo přineslo divákům pěknou podívanou. Ohnišov utrpěl další vysokou porážku, tentokrát s Hořicemi. Kostelec uspokojený postupem prohrál s Černilovem, pro který mají tři body velkou cenu.

Černilov hostil postupující Kostelec, který byl sice aktivnějším týmem s větším procentem držení míče. Obrana Černilova ale odehrála soustředěný a zodpovědné utkání. Nezaváhal ani brankář Černilova Václav Cejnar, který udržel čisté konto.

Obránce Bílé Třemešné Josef Kubelka proměnil v 64. minutě pokutový kop a zachránil pro svůj tým alespoň bod.

Obrana Černilova soupeři z Kostelce nic neusnadnila a nepouštěla ho do velkých šancí. V kompaktní obraně hráli Jan Kráčmer a Radovan Hypš, druhý jmenovaný navíc dokázal jedinou brankou utkání rozhodnout o výhře Černilova.

Trutnov jasně zvítězil na Třebší 5:0, jednu branku domácích přidal i Patrik Doubic.

Sobotka přejela Kunčice 1:5, na výhře se podíleli dva střelci hostů - Zdeněk Přikryl se trefil dvakrát a Jakub Vích dokonce třikrát.

Na vysoké výhře Trutnova se přičinil Ondřej Šulitka, díky němu vedli domácí v 6. minutě už 2:0.

Nový Hradec zdolal Roudnici 4:1, dvě branky přidal útočník Michal Neppl.

Hořice uštědřily Ohnišovu další vysokou porážku, na sedmigólové výhře se dvěma brankami podílel Michal Skalský.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.06.2015 12:00 do 10.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)