SESTAVA KOLA - 17.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

Datum kola: 13.03.2022

0

Úvodní zápasy jarní části sezony jsou minulostí a my vám přinášíme sestavu kola, ve které máte možnost hlasovat o nejlepšího hráče 17. kola 1. A třídy. Vybírat můžete z jedenácti borců z celkem osmi týmů.

Brankář:
Václav Cejnar - Zkušený strážce třebechovické svatyně přispěl k dvoubodovému zisku svého týmu proti rezervě Trutnova.

Obrana:
Jan Ležík - Mladý obránce Nového Hradce Králové pomohl k přesvědčivé výhře nad Broumovem.
Dominik Nejman - Zkušený bek byl jednou z nejvýraznějších postav Týniště n. O. při dvoubodové výhře v Kunčicích.
Jan Kváš - Srdnatým výkonem přispěl k cennému bodovému zisku Kunčic v těžkém utkání s Týništěm n.O.

Záloha:
Michael Ptáček - Jednou brankou se podílel na výhře vedoucí Solnice v Novém Městě n. M.
Lukáš Koutník - Byť nastoupil až v jednašedesáté minutě, stihl do sítě Nepolis vstřelit dvě branky. I díky němu Roudnice zvítězila jasně 9:0.
Martin Diviš - Jedna branka a tři asistence. Šikovný záložník České Skalice byl ústřední postavou svého týmu v utkání s hradeckou Lokomotivou.
Adam Novotný - Dobrým výkonem se uvedl v novém angažmá. Mladý záložník Týniště n. O. pomohl k dvěma bodům na půdě Kunčic.

Útok:
Marek Vítek - Útočník Roudnice nasázel do sítě Nepolis hned čtyři branky. Tři z nich stihl již v prvním poločase.
Tomáš Rejman - Hattrickem přispěl k cenné výhře Sobotky na Náchodem B.
Jan Štoček - Úvodní brankou prakticky rozhodl o výhře Nového HK nad Broumovem (3:0).

Hlasovat pro hráče můžete od 14.03.2022 23:03 do 16.03.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)