Vraňany přemohly druhé Užice, dva góly dal Hanzlík

0
Vraňany hostily druhé Úžice.

Domácí začali lépe, rychlými protiútoky hrozili hostům ze Zásady; v 7. minutě sehráli domácí únik, který prudkou střelou Hanzlík překonal brankaře a poslal domácí rychle do vedení, netrvalo dlouho a vraňanští opět zaůtočily na branku, po skvěle predvedené akci zakončoval v 15. minutě Raichl.

Hosté se ale nespokojovaly s výsledkem a několikrát se dostaly do konfliktu s domácimy a vysloužily si hned tři žluté karty za nedovolené zákroky. Ve 42. minutě Užice ještě stihly využily své šance a po uniku a krásném zakončení Kotalíka poslal míč za záda domácího brankaře a snížily na 2:1.

Poté už do poločasu nepadly žádné branky a do kabin se šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas začal pomalejším rozjezdem, až když 60. minutě zakončoval po druhé Hanzlík a po něm v 70. minutě neobvykle Fryč, který míč málem přeběhl a netrefil ho ale štěstí mu přálo a tedy poslal Vraňany do konečného vedení 4:1.

AUTOR: JOSEF JAROMIŠ

Počet diváků: 30. Rozhodčí: DUDOK Luděk - BULÍŘ Martin (N), HUMPL Karel (N).