9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Opatov roly favorita potvrdil

0

Opatov si v zápase s poslední Domamilý sice příliš nezastřílel, ale udržel vedení v tabulce.

Domácí si vypracovali dvougólový náskok

Opatov se po jednozápasové odmlce dostal opět do čela tabulky po výhře 4:1 ze hřiště Jakubova. Domamil naopak zůstává na poslední příčce a to i díky porážce z minulého kola proti Litohoři. Oba celky z opačných pólů tabulky dělilo před zápasem čtrnáct bodů a domácí tým se chtěl za úspěšným podzimem rozloučit s domácím publikem očekávanou výhrou. Domácí ihned od začátku ukazovali kdo bude pánem na hřišti. Ale nejprve měli první šanci hosté hned v první minutě, ale bez efektu. Obrana hostů odolávala také dlouho. V 19. minutě pak přeci jen domácí našli recept na překonání hostujícího golmana Pavla Polendu. Autorem vedoucí branky byl Jakub Kaser -1:0. Hosté se dostávali do pokutového území domácích jen sporadicky a stále si udržovali šanci zabojovat o nějaký bodový zisk. Ve 37. minutě však domácí navýšili Markem Kravkou náskok na 2:0.

Ve druhé půli oba týmy přidaly po jedné brance.

Druhý poločas poločas byl kupodivu vyrovnanější. Domácí trochu ubrali na tempu, což mohla způsobit rychlá branka ze 46. minuty, kterou vstřelil opět Marek Kravka -3:0. V 68. minutě přišla na domácí straně červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání si vysloužil David Vybíral. Po tomto vyloučení převzali hosté iniciativu, kterou vyjádřil brankou Radim Menčík -3:1.

TJ Sokol Domamil
Pravec Pavel, trenér: Domácí byli v prvním poločase lepším týmem. Druhý poločas poločas byl již vyrovnanější. Po tomto vyloučení převzali hosté iniciativu, kterou vyjádřili brankou.