3.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Třebechovice vysoko porazily Nepolisy

0

Fotbalisům Nepolis se v zápase nedařilo proměňovat své šance. O poznání lépe na tom byli Třebechovičtí, kteří díky pěti gólům zvítězili.

Efektivita Třebechovic

Nepolisy vstoupily do zápasu s Třebechovicemi aktivně a už během prvních minut si vytvořily několik nadějných šancí. Domácím se ale nepodařilo hostujícího gólmana Václava Cejnara překonat, a jejich šance tak zůstaly bez gólové odezvy. Nevyužité příležitosti mohly Nepolisy mrzet po čtvrthodině hry. Třebechovice uštědřily domácímu týmu názornou lekci z efektivity a proměnily hned své první dvě výraznější šance. V patnácté minutě otevřel skóre zápasu Michal Věříš a o dalších osm minut později překonal domácího gólmana Jana Marka Dominik Dědeček. Po slibném úvodu se tak Nepolisy dostaly do dvougólové ztráty, kterou chtěly co nejdříve smazat, a proto začaly hrát ofenzivněji a riskantněji. Místo kontaktní branky se však Třebechovicím podařilo využít riskantnějšího pojetí hry domácích a ve dvacáté sedmé minutě vstřelily díky Adamu Lochmanovi třetí gól. Další inkasovaná branka znovu otřásla domácím mužstvem, které se ani ve zbytku poločasu neprosadilo.

Hosté navyšují vedení

Ve druhé půli se domácí snažili vykřesat snižující branku, která by mohla být předzvěstí potenciálního obratu. Nepolisy ale nedokázaly prolomit svoji smůlu v zakončení. S ubývajícím časem se postupně čím dál více snižovaly šance domácích. Zhruba dvacet minut před koncem se hosté navíc trefili po čtvrté a díky gólu Martina Bíla definitivně rozhodli o osudu zápasu. Nepopulárního bůra Třebechovice svému soupeři uštědřili deset minut před koncem zápasu, kdy na končených 0:5 dával dvougólový Dominik Dědeček.

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík - trenér TJ Sokol Nepolisy: Začali jsme ofenzívně, jenže neproměnili ani jednu ze čtyř šancí, proto přišel trest. Soupeř z prvních dvou útoků dvakrát skóroval. Příliš netrpělivě jsme se pak hnali za obratem a inkasovali potřetí. Tím bylo vlastně po zápase.

J. Marko [-] - M. Široký [-] , T. Marek [-] , M. Ullmann [-] (63. P. Motyčka [-] ) , R. Chaloupka [-] - T. Hanuš [-] , D. Šustr [-] , M. Tlustý [-] , J. Smadiš [-] (80. R. Hanuš [-] ) - L. Pánek [-] , J. Vaníček [-] -