Dražkovice nedokázaly vyzrát na Býšť

0

Býšť v tomto utkání zaparkovala na svoje vápno pověstný "autobus" a domácí si s tím nedokázali poradit. Ve 12.minutě navíc zakončil brejk hostů Čefelín, jehož střela zaskočila brankáře L.Mazánka a bylo to 0:1. Před koncem poločasu se Býšti pvedlo ještě jednou skórovat zásluhou Cinka. Dražkovice se vůbec nedokázaly prosadit, navíc se třikrát marně dožadovaly penalty po sporných zákrocích v pokutovém území. Hosté dokázali výsledek udržet a odvážejí si tak nečekaně cenné tři body.

SK Dražkovice
Jan Mazánek ( kapitán Dražkovic ): Hrálo se pořád na soupeřově polovině, hosté měli dva protiútoky a dostali jsme z nich dva góly. My jsme se tam prostě nemohli dostat, nevytvořili jsme si žádnou gólovou šanci. Kdybychom dali gól, soupeř by třeba znervózněl. Navíc nejsme spokojeni s výkonem rozhodčího. Samozřejmě náš výkon neodpovídal tomu, abychom zápas vyhráli.

Autor: L. N.

Místo: Dražkovice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Nekvapil David - BÁRTA Tomáš (N), JIRÁSEK Jakub (N).