2.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Dubí si spravilo chuť na oslabeném soupeři

8. M. Pehanič , 30. P. Krebs (vl.) , 61. V. Karrmann , 65. J. Husák , 83. V. Smolný - 57. J. Štros , 76. R. Lubas
1

Domácí odčinili debakl z Bezděkova, Černiv měl obrovské problémy se sestavou.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Hostům chybělo sedm hráčů ze základu

Domácí Dubí mělo přeci jen k dispozici širší kádr, než v prvním utkání na půdě Bezděkova. Černiv doma remizoval s Liběšicemi, závěrečné penalty mu ale vůbec nevyšly.

Hosté dorazili do Dubí v hodně okleštěné sestavě. Chybělo několik hráčů ze základní sestavy (dovolená, zdravotní trable, pracovní povinnosti). Po osmi minutách se měnilo skóre, trefil se dubský Pehanič, který odehrál velmi dobré utkání. Po půl hodině hry si vybral smolnou chvilku Patrik Krebs, který si vstřelil vlastní gól.

Do konce poločasu už se nic nestalo, do kabin si tak neslo Dubí těsný náskok 2:0.

Černiv se snažil utkání zdramatizovat

Menší komplikace vznikla domácím v 57. minutě, kdy snížil na rozdíl jediné branky Jakub Štros. Dubí trochu znervóznělo, ale brzy přišla dvojitá odpověď. Domácím se totiž dařili akce po stranách hřiště, prim hrála nová posila, krajní half Jakub Pelc.

V 61. minutě zvýšil na 3:1 Václav Karrmann, o čtyři minuty později po chybě hostující obrana dával na 4:1 Jan Husák. Černiv ještě korigoval výsledek, když se trefil zkušený Roman Lubas. Ale definitivní tečku za utkáním udělal sedm minut před koncem Vít Smolný.

Dubí jede v dalším kole do Hrobu, Černiv doma hostí zatím velmi dobře hrající Bohušovice nad Ohří.

Byli jste se na zápase podívat? Jak ho zvládl rozhodčí, chutnala klobáska? A co výkony jednotlivých hráčů? Nezapomeňte utkání ohodnotit díky naší novince!

1.FC Dubí
Jan Brezovský, trenér 1. FC Dubí: "Samozřejmě jsme oproti minulému utkání spokojenější. Bylo nás více, hodně jsme hráli po stranách, dobrý výkon odvedl nový hráč Jakub Pelc. A taky se projevilo, že hosté přijeli hodně nekompletní. Takže to nesmíme moc přecenit."

Sokol Černiv
Marcel Týce, předseda TJ Černiv: "Přijeli jsme opravdu v hrozné sestavě. Hráči ale makali a nechali na hřišti všechno. Na to, v jakém jsme hráli složení, se dal uhrát lepší výsledek. Ale další šance jsme nedali, byl tam jeden vlastní gól a na tři namazala naše obrana."