3.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

--

Hrušov vstoupil do sezóny remízou s rezervou Hlubiny

0

Pouhé dva góly viděla necelá šedesátka diváků na škvárovém hřišti v Hrušově, kam přijela rezerva Unie Hlubina.

Jedna minuta - dva góly

Vyrovnaný první poločas měl moment, který stojí za zmínku. Ve 24.minutě se totiž prosadil domácí Pecha i hostující Olšovský. Poločas tak skončil 1:1.

Druhá půle bez branek

Ve druhém poločase žádná další branka nepadla a hráči obou týmů se tak rozešli smírně po remíze 1:1.

Jiskra MCHZ Ostrava Hrušov
Hledáme zpravodaje: Pokud chcete být zpravodajem tohoto týmu a po každém zápase nám shrnout jeho průběh z Vašeho pohledu, napište na michal.gribek@fotbalunas.cz a domluvíme se na spolupráci.