Bartákova show - trefil se čtyřikrát, jeho spoluhráči nasázeli další čtyři góly

0

Žíželice musely skousnout drsnou porážku...

První poločas nenabídl příliš kvalitní hru, obě mužstva kazila spoustu přihrávek, přesto byly k vidění čtyři branky. A skoro všechny padly po hrubých chybách v obranách. Domácí šli do vedení po čtvrthodině hry, během osmi minut však hosté ze Žíželic obrátili skóre ve svůj prospěch, když brankáře Jurije Popenka postupně překonali Josef Švejda a Ladislav Kestřánek. Prakticky vzápětí však po další hrubici v žíželické defenzivě vyrovnával svou druhou brankolu v zápase krásnodvorský Stanislav Barták na 2:2. Ve 35.min. Po jedné z mála povedených akcí rozvlnil síť domácí brány Jan Blacha, rozhodčí však na pokyn svého asistenta gól po velice sporném signalizování postavení mimo hru střílejícího žíželického záložníka neuznal

Vinou zdravotních indispozicí dvou hráčů nastoupili hosté do druhé části hry ve velmi improvizovaném složení obranné čtveřice a Krásný Dvůr toho dokázal náležitě využít. Značně nejistě působící stopérskou dvojicí procházeli jako nůž máslem, a to zejména co se zranil další hráč sestavy Richard Němec, který se z nouze byl nucen přesunout na pozici obránce a hosté hráli přes deset minut pouze o devíti hráčích v poli. Teprve poté přišel na zelený trávník hrající trenér Jiří Zamrzla, to však na světelném ukazateli svítil už stav 5:2 pro domácí, když se postupně trefili Milan Hrbik, střídající Michal Bobek a Roman Proněk. Zápas pak již proměnil v exhibici domácí jedenáctky a ten přidal svému soupeři v poslední desetiminutovce na cestu další tři branky: Barták si dovedl rozložit své góly vždy po dvou v každém z poločasů a poslední hřebíček do zmírající hostující rakve symbolicky zatloukl nejlepší hráč zápasu Milan Hrbik...

Hráči zápasu

Jméno hráče: Milan Hrbik – zde není co řešit, vsítil sice „pouze“ dvě branky, ale na všech zbývajích měl svůj nemalý podíl, svým výkonem převyšoval všechny ostatní fotbalisty, kteří do zápasu nastoupili, minimálně o třídu

Jméno hráče: Stanislav Barták – jeho čtyři trefy v zápase hovoří za vše

TJ Žiželice
Jaroslav Feciškanin, administrátor klubu: „ V plném světle se ukázaly problémy, které nás v posledních dvou týdnech provázejí – nemalý počet zranění, ale možná ještě zásadněji nedisciplinovanost některých jedinců a jejich nekorektní přístup k ostatním členům kolektivu “ (Jaroslav Feciškanin, administrátor TJ Žíželice)

TJ Krásný Dvůr
Y. Popenko [-] - J. Trávníček [-] (80. J. Strnisko [-] ) , J. Umlauf [-] , M. Hrouda [-] , D. Uldrich [-] - R. Proněk [-] (46. O. Bobek [-] ) , K. Tesař [-] (46. M. Bobek [-] ) , V. Kotrc [-] , L. Kamír [-] (76. M. Dvořák [-] ) , S. Barták [-] - M. Hrbík [-] -

TJ Žiželice
A. Kvapil [-] - M. Oppel [-] (46. L. Seman [-] ) , R. Bašus [-] , M. Soukal [-] (40. L. Seman [-] ) , T. Večeře [-] - R. Pospíšil [-] , L. Dormišev [-] , J. Švejda [-] , J. Blacha [-] - L. Kestřánek [-] , R. Němec [-] (69. J. Zamrzla [-] ) -

Počet diváků: 60. Rozhodčí: ČERNÝ Zdeněk - ZEDNÍK Jindřich (N), FECIŠKANIN Jaroslav (N).