25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Slavonicím pomohl k vysoké výhře Balíkův hattrick

0

Jak viděl zápas hostující Jan Černý?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: "Dnes jsme neodehráli dobrý zápas a vysoko prohráli. Do utkání jsme měli špatný vstup a hned ve 2. minutě po naší ztrátě jsme inkasovali. 1:0. Po pár minutách se nám podařilo vyrovnat, v 8. minutě si všiml vyběhnutého domácího brankáře ŠTĚPÁN KUKLA a takřka z půlky hřiště ho přehodil, 1:1. Ale bohužel hned minutu na to, v 9. minutě domácí hned z prvního útoku po rozehrání se znovu po naší chybě ujali vedení 2:1. Od té chvíle jsme byli jak opařeni a domácím tam padlo do všeho, do čeho kopli. A tak se Slavonickým do přestávky povedlo ještě vedení navýšit. Ve 21. a 25. minutě, to bylo 4:1. Do přestávky již branka nepadla a do šaten jsme šli za tohoto nepříznivého stavu. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že s nepříznivým skórem chceme něco udělat. Ale žádné z našich zakončení nemělo patřičné parametry a brankou neskončilo. A domácím se dařilo na co sáhli a přidali ještě dvě branky, v 75. a 88. minutě. A my si tak ze Slavonic vezeme vysokou porážku. Příští týden v sobotu 17.6 od 17:00 hrajeme doma v Souhradí, poslední zápas sezony, kde budeme chtít zvítězit. Všichni jste srdečně zváni."