7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Sousedovice nasázely bůra rezervě Vacovu

4. F. Duba (p.) , 39. M. Glazunov , 59. M. Glazunov , 68. F. Duba (p.) , 85. T. Glazunov
0

Sousedovice v minulém kole sice padly ve šlágru kola proti Čkyni, ale nic to na nich nezanechalo a rezervu Vacova jednoznačně přejely.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: V zápase s Vacovem B se nám povedl začátek a již ve druhé minutě se probíjel do vápna T. Glazunov, byl faulován a Duba otevřel skóre. To nás ukolébalo a i přesto, že jsme byli viditelně lepší, tak hosté odolávali. Až těsně před poločasem zvýšil hlavou M. Glazunov a do šatny se šlo za stavu 2:0. Druhá půle byla plně v naší režii, postupně jsme navýšili skóre až na 5:0 a ještě plno dalších šancí jsme neproměnili. Trefili se opět Duba, M. Glazunov a skóre uzavřel T. Glazunov. Jsem rád, že jsme se oklepali po minulé prohře ve Čkyni a dokázali zvítězit.

J. Šilhan [-] - V. Kacetl [-] , M. Glazunov [-] , F. Duba [-] , J. Hrach [-] , D. Marcinko [-] (65. V. Rom [-] ) , J. Benedikt [-] , T. Glazunov [-] , M. Mráz [-] , P. Kohout [-] , P. Masák [-]