4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2017-2018

--

Baník stále bez bodu, tentokrát nestačil na Brušperk

0

Domácí web přináší krátké zhodnocení zápasu.

Po debaklu v prvním venkovním utkání v nové sezóně se albrechtický Baník představil podruhé na domácím hřišti. V rámci 4. kola 1.A třídy skupiny B přivítali Baníkovci na svém hřišti Brušperk. Baníkovci po úvodních dvou porážkách chtěli doma naplno bodovat a začali dobře, když se přímo z rohového kopu prosadil Tomáš Wojtyna. Hosté ovšem ještě do konce prvního poločasu dvěma krásnými dalekonosnými střelami Radka Poláška skore otočili a do kabiny se šlo za stavu 1:2 pro hosty. Ve druhém poločase Baník nedokázal vyrovnat, naopak šanci na bodový zisk pro domácí snížil přesným zakončením Daniel Laryš na 1:3. Za Baník už se jen prosadil z pokutového kopu Jan Kociolek na konečných 2:3. Baník tak potřetí za sebou prohrává. Tudíž z prvních třech úvodních utkání v nové sezóně má Baník nula bodů a pasivní skóre 6:13 a příští týden navíc jede na hřiště nevyzpytatelné Bystřice.