1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Přibyslavice na úvod řádila

14. L. Venhoda , 18. L. Matějek , 43. L. Matějek , 50. V. Škorpík , 58. L. Venhoda (p.) , 78. M. Kopeček (p.) , 81. J. Packa , 84. J. Packa
0

Fotbalisté Přibyslavic si s chutí zastříleli proti rezervě Náměště a pravděpodobně povedou po prvním kole tabulku Okresního přeboru

Domácí třikrát udeřili

Za úmorného vedra ke svému prvnímu utkání nastoupili celky domácích Přibyslavic a Náměště. Domácí začali utkání zostra a hned v 7 minutě Matějek vyzkoušel hostujícího brankáře dobře mířenou střelou, ten si sní ovšem poradil. V 10 minutě už se domácí dostali do vedení, když po skvělém pasu šel Venhoda sám na brankáře a tomu nedal nejmenší šanci. Domácí byli při chuti a o několik minut později zvýšili na rozdíl dvou branek Matějek, který vytáhl brankáře ven z brány a prostřelil stojící obránce na lajně. Do poločasu se udály ještě dvě důležité události v utkání. Tou první bylo vyloučení hostujícího golmana, který v přerušené hře udeřil domácího Mícka, který ho předtím fauloval. Do brány se tak postavil jeden z hostujících hráčů. Tou druhou bylo navýšení na 3:0 Matějkem po skvělé přihrávce Štěpničky.

Domácí střelecky nepolevili ani ve druhé půli

Druhý poločas se odehrál čistě v režii domácích, kteří kontrolovali hru a postupně navyšovali své skóre k čemuž přispěli i hosté svoji nedisciplinovaností, kdy umožnili domácím kopat 3 pokutové kopy. Dva ze tří se domácím podařilo proměnit Venhodem a Kopečkem. Mezi další střelce se ještě ve druhém poločase zapsali Škorpík po dorážce a dvakrát střídající Packa, který umístil svoje pokusy k oběma tyčím hostující branky. Domácí tak vstoupili do sezony jednoznačnou výhrou a připsali si první tři body do tabulky.