8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Lipník Blatnici nešetřil

0

Fotbalisté Lipníku si doslova zastříleli proti Blatnici a uštědřili jí nevídaný debakl 8:2.

Domácí stačili dát hostům bůra

Lipník i Blatnice si v minulém kole připsaly výhru a oba se pohybují v horních částech tabulky. Zvláště Blatnice se přiblížila k vedoucím Přibyslavicím na tři body.

Hosté přijeli do Lipníka v roli favorita,ale od začátku utkání tahali za kratší konec.

Už v 6.minutě otevřel skore pohotovou střelou domácí Šťava.Hosté sice o minutu

později vyrovnali Sovou,ale domácí tým to ještě více nabudilo a během dalších

15 minut vstřelili tři branky. Postupně skórovali Šťava a dvakrát Krotký. Před polo-

časem se ještě trefil Jonáš a upravil na 5:1.

Domácí ještě skóre navýšili

V úvodu druhé půle se dlouho nic před oběma brankami nedělo. Hosté se sice snažili

s výsledkem něco udělat,ale domácí tým dobře bránil a kontroloval hru.

Navíc po čtvthodině hry přidal Macháček šestou branku a o minutu později zvyšoval

Jonáš na 7:1.Hosté ještě snížili znovu Sovou,ale vzápětí upravil na konečných 8:2

do prázdné branky Žák. Konec zápasu si dnes dobře hrající domácí pohlídali.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Utkání se hrálo za stálého deště a na mokrém terénu jsme se pohybovali lépe než hosté, které jsme překvapili aktivní hrou po celý zápas. Dnes jsme také konečně proměnili většinu šancí, které jsme si vytvořili. Kluky musím pochválit, že hráli s chutí až do závěrečného hvizdu. Nejlepší hráči byli Jarda Brabenec a Vláďa Krotký.

M. Skoumal [-] - T. Brabenec [-] , M. Tretera [-] (35. A. Matoušek [-] ) , T. Pokorný [-] , V. Krotký [-] , A. Kisela [-] , J. Jonáš [-] , A. Rohony [-] (72. M. Mašeja [-] ) , L. Macháček [-] (66. L. Žák [-] ) , R. Šťáva [-] , J. Brabenec [-]