4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Béčko Košutky doma nestačilo na Vochov

0

Rezerva plzeňské Košutky nezvládla domácí zápas s Vochovem, kterému podlehla 2:4. Vochovští se tak bodově srovnali se svým soupeřem a poskočili do středu tabulky. Hosté se v prvním poločase střelecky trápili, ale po přestávce dokázali proměnit hned tři ze svých šancí. Dvakrát se prosadil jejich útočník Martin Klement.

Hosty trápil brankář Šafra.

V prvním poločase měli o něco více ze hry hosté, kteří však nedokázali proměňovat své příležitosti. Velkou zásluhu na tom měl i mladý gólman Košutky Filip Šafra, který střelce soupeře hned několikrát vychytal. Trest za neproměněné příležitosti Vochova přišel ve 41. minutě, kdy se domácí ujali vedení zásluhou Jaroslava Blažejovského. Hosté však stačili do přestávky alespoň vyrovnat, těsně před závěrečným hvizdem se prosadil Kamil Bárta.

Po přestávce Vochov vyjádřil svou převahu

Po změně stran hosté na Košutku vlétli a už po třech minutách otočil skóre Martin Klement. Na jeho zásah ještě rychle odpověděl Tomáš Svítil, ale hosté se nenechali rozhodit a pokračovali ve svém tlaku. Po hodině hry tak vrátil Vochovským vedení Marek Ausberger a v 68. minutě se podruhé v zápase zapsal mezi střelce Martin Klement. Výsledkem 2:4 už utkání skončilo.

SK Vochov 1930
Pavel Tlustý (trenér): „První poločas byl částečně vyrovnaný. My jsme sice měli o něco více šancí, ale nedokázali jsme je proměnit a toho soupeř využíval. Ve druhém poločase jsme na ně ještě více vlétli a byť se nám střelecky nedařilo tak, jak bychom si přáli, tak jsme nakonec dali o ty dva góly víc než soupeř. Jim výborně zachytal brankář, který nám po celý zápas vychytával útočníky. Za nás odehrál výborný zápas devětačtyřicetiletý Kamil Bárta.“