11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Rezerva Starého Plzence nafasovala dvojciferný příděl v Černicích!

0

Souboj rezerv Černic a Starého Plzence se zvrhnul v nečekaně jednoznačnou záležitost pro domácí. Ti vykročili za výhrou už v první půli, v níž se prosadili třikrát, ale opravdový brankostroj spustili až po přestávce. Hosté snižovali na konečných 11:1 až v samém závěru utkání.

Na první gól se čekalo půl hodiny

Domácí před utkáním řešili problémy brankáři. Jelikož stabilní dvojice béčka byla mimo kvůli zraněním, tak se mezi tyče postavil 51letý veterán ze staré gardy René Anders. Ten se ale mohl od začátku na dálku kochat především útočnou hrou svých spoluhráčů, kteří soupeře od úvodních minut zatlačili na jeho polovinu. Starý Plzenec tak spoléhal jen na obranu a tato taktika hostům vycházela celou půlhodinu. Až ve 31. minutě tak Černice přetavily svůj nápor v úvodní gól, který vstřelil Petr Toman. Domácí pak definitivně uklidnily dva zásahy těsně před přestávkou, o které se postarali Karel Kaňák a Lukáš Táborský.  Skóre 3:0 bylo určitě zaslouženým vyústěním toho, co se na trávníku v první půli dělo.

Exhibice domácích, ti čepovali jedenáctku

Ve druhém poločase už bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Domácí si dělali se soupeřem doslova, co chtěli a během šesti minut ho počastovali hned třemi góly. Jejich autory byli Michal Chvojka, Jan Šašek a Patrik Jíra. Posledně jmenovaný z toho ale žádnou radost neměl, ten si totiž srazil míč do vlastní sítě. Brankostroj černických fotbalistů pak pokračoval po uplynutí hodiny hry. Skóre postupně navyšovali Lukáš Táborský, Jan Mastný, Jiří Davídek a gól na 10:0 vstřelil Lukáš Táborský, jenž zároveň završil i hattrick. V 87. minutě pak dočepoval jedenáctku do hostující sítě Michal Chvojka. V poslední minutě se nakonec dočkali čestného úspěchu i hosté, Anderse obral o čisté konto Martin Pícka. Domácí se v tabulce posunuli na osmé místo, Starý Plzenec je s osmi body předposlední.

TJ Sokol Plzeň - Černice B
Václav Nesnídal (vedoucí mužstva): „Od začátku to bylo jednoznačné utkání. Hráli jsme jen na jejich polovině. Útočili jsme do plných a poměrně dlouho se nemohli prosadit. Když se ale konečně trefil Petr Toman, tak už to začalo jít a do přestávky jsme přidali další dva góly. Na začátku druhé půle jsme hned přidali další tři rychlé góly a bylo po zápase. Před utkáním jsme nečekali, že se to bude vyvíjet až takto. Ještě hodinu před začátkem nás bylo málo a vůbec jsme nečekali, že se takto sejdeme.“

R. Anders [-] - L. Táborský [-] , M. Chvojka [-] , P. Mastný [-] (22. J. Davídek [-] ) , J. Mastný [-] , J. Vlk [-] , P. Toman [-] , K. Kaňák [-] , T. Engl [-] , J. Šašek [-] , R. Nádraský [-]

SK Starý Plzenec B
J. Csengö [-] - P. Šesták [-] (46. P. Batěk [-] ) , L. Pištěj [-] , S. Rehák [-] (46. P. Rejšek [-] ) , J. Voráček [-] , P. Jíra [-] , M. Vaněk [-] , D. Diviš [-] , F. Hyťha [-] , M. Šulc [-] (72. P. Soukup [-] ) , M. Pícka [-]

ŽK: 44. J. Csengö , 69. F. Hyťha .
Hráči zápasu: L. Táborský , K. Kaňák .
Počet diváků: 25. Rozhodčí: MIČAN Jan - HOLEČEK Vladimír (N), DĚKANOVSKÝ Michal (N).