12.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2017-2018

--

Michálkovice se ke třem bodům protrápily

0

Repot přináší web domácích.

Naše první mužstvo přivítalo v sobotním pošmourném odpoledni tým Koblova a vzhledem k postavení obou celků v tabulce se z našeho pohledu nemělo jednat o žádnou komplikaci…Nicméně skutečnost už tak jasná nebyla, poněvadž opět chyběli 4 hráči základní sestavy, do utkání  naopak nastoupili hráči, kteří v minulém kole v Hrabové ani nehráli, navíc část týmu si byla dopoledne zahrát futsal, takže k utkání dorazila reálně pár minut před výkopem….Čili tyto indicie namíchaly „mixtůru“, ze které vyplynul v podstatě bezkrevný utrápený výkon celého mančaftu. Hře chyběl potřebný pohyb,přesnost,“drajv“a chuť, hráči se na hrací ploše pohybovali  jakoby bez zájmu a k vidění nebylo po pravdě řečeno skoro nic,co by stálo za zmínku, náš první pokus o střelu na bránu jsme zaznamenali cca ve 25.minutě…Následně jsme si vypracovali dvě šance, ale snajpr Truhlík s nimi nenaložil zrovna produktivně….Takže soupeř se osměloval čím dál tím víc a jeho snaha gradovala ve 33.minutě, kdy Mirocha proaktivně nahradil brankáře Homolu a zneškodnil na brankové čáře střelu , která již neomylně směřovala do naší sítě….Ale jak velí fotbalové zákony, opět zafungovalo to staré otřepané pořekadlo “nedáš-dostaneš“ , naši se rozpohybovali do rychlého brejku a nejmenší hráč na hřišti Tomáš Janík šikovně provedeným lobem otevřel skóre…1:0. Ale kdo čekal nějaké zahájení kanonády, byl zklamán, trápení domácích pokračovalo a pomalu se došouralo až ke konci poločasu…. Ve stejných kolejích pokračovala i druhá půle, kdy se oba týmy předháněly v nepřesnostech, které provázely jinak nezáživnou podívanou….Více šancí si pohříchu vypracovali hosté, ale v návaznosti na jejich zakončení se nelze divit, že se v tabulce pohybují na nejspodnějších patrech, Homolu přinutili ke dvěma zákrokům a zbytek napálili pánubohu do oken….Naštěstí….Nezaujatý divák by s určitostí řekl, že zápasu by možná slušela spravedlivá remíza, nicméně jak praví další fotbalový zákon, i takové nepovedené mače je zapotřebí někdy zlomit a vyhrát třeba jedním obligátním „ušmudlaným“ gólem, takový počin může tým nastartovat k následným lepším výkonům…..V sestavě jsme zaznamenali další podzimní posilu, bývalého hráče Slavoje Rychvald Davida Blejchaře, nicméně ani on  v tomto nepovedeném zápase nepřekročil svůj stín…Takže snad příště….