19.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Žďár usnadnil Koutům zápas díky rychlému vyloučení

0

Žďár musel již v 8. minutě hrát v 10 lidech a to se naprosto hodilo domácím Koutům.

V dnešním domácím prostředí jsme chtěli potvrdit roli favorita, a to se nám podařilo výhrou 3:0. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, celkově jsme si vytvořili více brankových příležitostí. Zápas se pro nás vyvíjel už od počátku příznivě. V 8. Minutě soupeř fauloval Coufala, což rozhodčí potrestal červenou kartou. Zbytek zápasu jsme odehráli proti desetičlennému týmu. Tuto přesilu jsme dokázali plně využít ke vstřelení třech gólů.

TJ Sokol Kouty
Trenér Koutů Richard Chylík: Dnes můžeme být s výkonem našich fotbalistů spokojeni a těšíme se na další zápasy. Ve středu 29.5.2015 jedeme do Náměště nad Oslovou na dohrávku 17. kola a v sobotu 2.5.2015 nás čeká zápas ve Velkém Meziříčí.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Trenér Žďáru B Vítězslav Machatka: Cejpek hrál velmi dobře, který nám zatápěl v obraně. Mají velmi bojovné hráče, kteří chodí do všeho natvrdo. Do koutů s námi jeli čtyři dorostenci, kteří měli v nohách sobotní utkání. Zaslouženě vyhráli domácí, ale podle mě byli hratelní.

L. Stýblo [-] - D. Hrubý [-] , J. Hrůza [-] , J. Růžička [-] , J. Havelka [-] (75. A. Dočekal [-] ) - M. Semrád [-] , F. Tenkl [-] (62. R. Caha [-] ) , J. Roušar [-] , J. Cejpek [-] - V. Navrátil [-] , F. Coufal [-]

A. Sobotka [-] - J. Gančev [-] , M. Řeháček [-] , P. Machatka [-] , F. Růžička [-] - M. Novotný [-] (75. M. Novotný [-] ) , O. Toman [-] , J. Jun [-] , V. Frieb [-] - D. Russ [-] , M. Filippi [-]

ŽK: 29. M. Semrád - 15. M. Novotný . ČK: 8. P. Machatka .
Hráči zápasu: J. Hrůza , J. Cejpek - V. Frieb .
Místo: Kouty. Počet diváků: 80.