21.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Vrchovina B rozdrtila doma oslabenou Náměšť

0

Vrchovina B hraje doma velice dobře a k vítězství ji pomohl ,,hatrickem´´ útočník Michal Šmída.

Vyrovnaný první poločas viděli diváci v RS. Oba týmy si vypracovali po jedné šanci, tu první proměnil ve vedení domácí Šmída, když prostřelil z 20 metrů vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Na druhé straně v 31´po chybě domácí obrany, konkrétně stopera Laštovičky i brankáře, hosté však darovanou tutovku ve vyrovnání doslova zazdili.

Ve druhé půli do druhé branky domácích, byla hra také vyrovnaná. Ale rozdílový hráč zápasu mladičký Šmída dal svým parádním průnikem z levé strany do vápna a prostřelil hostujícího brankáře – 2:0. Od této chvíle domácí měli již více ze hry, více se tlačili před Bednáře a byla z toho další střela k tyči hráče zápasu Šmídy, který tak zkompletoval hattrick – 3:0. Všechno podepsal střídající ještě dorostenec Kyselý svou pohotovou střelou spoza značky pokutového kopu, když propálil brankáře – 4:0. Rezerva Vrchoviny tak oplatila i s úroky svému soupeři podzimní těžkou porážku z Náměště.

SFK Nové Město na Moravě B
Vít Fagula, trenér Vrchoviny B: Naprosto zasloužená výhra. Odčinili jsme tak debakl, který jsme dostali v Náměšti na podzim.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jaromír Tlačbaba, trenér Náměště: V zápase jsme propadli v zahazování gólových šancí. Domácí potrestali naše hrubky. Máme v týmu velkou marodku a musíme pořád improvizovat a to jde na hřišti znát.

Z. Pokorný [-] - D. Bača [-] (73. M. Kyselý [-] ) , M. Drdla [-] , V. Fagula [-] , P. Blažíček [-] (58. R. Blažíček [-] ) - P. Laštovička [-] (83. J. Veselý [-] ) , Z. Starý [-] , M. Šmída [-] , P. Sodomka [-] - M. Vašíček [-] , L. Polnický [-]

V. Bednář [-] - M. Homola [-] , O. Loup [-] , T. Rabušic [-] , J. Rubák [-] - M. Veselý [-] , D. Horký [-] , F. Tomek [-] (72. M. Preisner [-] ) , M. Buchta [-] , M. Křivánek [-] - J. Matej [-]

Hráči zápasu: M. Šmída .
Místo: Nové Město na M.. Počet diváků: 30.