18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Volyně dokonala obrat, Březí odjíždí s prázdnou

22

Do Volyně zavítalo Vlachovo Březí a vůbec se nejevil jako outsider. Březí šlo do konce i do vedení, ale pak se trefili i hráči Volyně a rozhodli o domácím vítězství.

V prvním poločase diváci branku neviděli

V podzimním zápase Volyně zvítězila hubenou výhrou 1:0. Především první poločas byl docela vyrovnaný, mírnou převahu měla Volyně. Vlachovo Březí se dokázalo vypořádat s domácími šancemi a několikrát taky dokázalo ohrozit Mrázovu bránu. Hosté přijeli pouze se dvěma náhradníky a hned ve 20. minutě musel Ondřej Pečený střídat za Štěpána Kužvarta, to ale nic nemění na tom, že první poločas skončil nerozhodně.

Brabec rozhodl o třech domácích bodech

Druhý poločas se čekalo, kdy se už Volyně prosadí, byli to však hosté, kteří po gólu Ladislava Martínka ze 60. minuty se ujali vedení. To jim ale moc dlouho nevydrželo, protože v 64. minutě srovnal Jiří Brabec. A skóre se mu stále nelíbilo, tak sám strhl vedení na domácí stranu, když se v 80. minutě prosadil podruhé. Poté hosté hrnuli všechno do útoku, z toho vytěžili domácí brejky a Jan Kubeš v 89. minutě dal zápasu konečnou podobu – 3:1. Hlavním rozhodčím byl Vít Vejčík, k zápasu přihlíželo sto osmdesát diváků.