17.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

Kubný čtyřmi góly rozebral Jakubčovice

34. A. Kubný , 58. A. Kubný , 67. A. Kubný (p.) , 82. A. Kubný , 87. M. Stříbný
0

Kobeřice nasázely búra Jakubčovicím a připsaly si další tři body.

Vážný postupový aspirant z Kobeřic zářil proti Jakubčovicím jako kometa. Pětigólová porážka hostů se ještě dala označit za poměrně milosrdnou. Fantastický výkon podal především domácí mladíček Kubný, který sice dvě úvodní příležitosti zahodil, ale ve 34. minutě už si spravil náladu. Petr Stuchlík mu adresoval ideální centr a Kubný rozjel své nedělní galapředstavení – 1:0.

Další branky padaly až po přestávce. Nejprve se sice drbali za ušima Kubný, Hlawenka anebo Robin Wirth, ale Kobeřicím to moc dlouho nevadilo. V 58. minutě totiž rozehrál Petr Stuchlík standardku nakrátko na Šimečka, který uviděl volného Kubného a ten se opět nemýlil – 2:0. O chvíli později si vykoledoval pentli Šimeček a talentovaný Kubný završil čistý hattrick – 3:0. Jakubčovice totálně rezignovaly, jenže Šimeček, René Wirth a Kryštof si evidentně nenazuli střelecké kopačky. To ovšem v žádném případě neplatilo pro neúnavného Kubného, který tentokrát zužitkoval roh Kryštofa – 4:0. Naposledy se domácí borci radovali v 87. minutě. Kryštof mazácky uvolnil střídajícího dorostence Stříbného a ten popáté překonal bezmocného gólmana Bučka – 5:0.

TJ Sokol Kobeřice
Jiří Zbořil vedoucí Kobeřic: „Za druhé jarní vítězství jsme moc rádi. V prvním poločase ještě Jakubčovice vzdorovaly, ale po přestávce úplně odešly. My jsme si naopak pěkně zastříleli, když se dařilo hlavně Kubnému, který vsítil čtyři branky. Kluci klidně mohli zvítězit vyšším rozdílem. Zápas se nakonec stal naší jednoznačnou záležitostí.“

P. Štencel [-] - P. Mezera [-] (64. J. Oberherr [-] ) , A. Kubný [-] , J. Janík [-] (59. R. Wirth [-] ) , P. Hlawenka [-] (64. Z. Kryštof [-] ) , P. Stuchlík [-] , J. Schreier [-] , F. Kollek [-] , J. Buchta [-] (74. R. Stuchlík [-] ) , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-]