22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Bobrová si v Nové Vsi B zastřílela

0

Mnoho gólů a jednoznačná výhra Bobrové byla k vidění v Nové Vsi.

Hosté byli od začátku aktivnější a už od 3. minuty po špatném vyběhnutí brankáře Fuksy, vedli gólem Podborského. Domácí mohli ihned kontrovat, ale svoji šanci nevyužili. Od té doby na hřišti dominovali bobrovští a do poločasu vstřelili ještě tři branky. Nejprve se po hrubých chybách obrany prosadil Svoboda, po něm Dvořák a těsně před půlí prostřelil z úhlu domácího brankáře opět Svoboda. Druhý poločas již nebyl tak jednoznačný, ale domácí z úvodního tlaku vytěžili pouze jeden gól střelce Ondřejky. Po té hosté gólem Ambrože ujistili všechny tím, kdo si odveze všechny body. Dokonce utkání se již jenom dohrávalo. Konečný výsledek stanovily ještě góly Novotného a svůj hatrick dovršil Svoboda.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Menšík Pavel, trenér Nové Vsi B: Po nejhorším výkonu této sezóny si hosté zaslouženě odvážejí všechny body.

TJ Sokol Bobrová
Jaroslav Ptáček, trenér Bobrové: Rozhodl první poločas utkání a naše vedení 4:0.

J. Fuksa [-] - D. Nejedlý [-] , F. Šandera [-] , T. Novotný ml. [-] , S. Kubík [-] - J. Nečas [-] , P. Bureš [-] (18. M. Klement [-] ) , J. Šandera [-] , J. Ondřejka [-] - L. Jůda [-] (82. T. Čížek [-] ) , V. Novotný [-]

T. Uhlíř [-] - J. Trnka [-] , V. Křepela [-] , M. Kratochvíl [-] , K. Flídr [-] - T. Podborský [-] (46. P. Ambrož [-] ) , T. Hrbek [-] (49. J. Stupka [-] ) , P. Dvořák [-] , I. Roháček [-] - J. Svoboda [-] , P. Janda [-] (76. R. Kratochvíl [-] )

Hráči zápasu: J. Svoboda .