22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

Radostín dokázal doma vysoko porazit Moravec, který si odnesl debakl

12. D. Poul , 21. J. Poul , 26. R. Večeřa , 31. R. Večeřa , 54. J. Poul , 60. J. Poul
14

Toto kolo doma Radostín přivítal Moravec. A domácí výtečně zvládli zápas, protože neinkasovali a navíc si zastříleli.

Domácí začali čtyřmi góly

Domácí vstoupili skvěle do tohoto utkání, už ve 12. minutě jako první se stavem utkání pohl Daniel Poul. Poté v 21. minutě se trefil Jan Poul a bylo to 2:0. Ve 26. minutě už domácí vedli 3:0, tento hráč 4. branku přidal ve 31. minutě. Toto byl poslední gól tohodle poločasu, ve kterém Radostín zvítězil 4:0.

Moravec dostal ještě dvě branky

Ve druhém poločase už byli domácí hodnější, přesto Moravec nějaké branky ještě obdržel. Druhou branku si na svůj účet připsal Jan Poul v 54. minutě. Tento hráč nakonec dokázal zkompletovat hattrick, po hodině hry dokázal dát šestý gól. Radostín tak jednoznačně vyhrál 6:0 a Moravec si tak připisuje další potupnou porážku.