22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

Osová Bítyška si připsala další vítězství, doma vyhrála proti béčku Měřína

13

V tomto zápase favorité byli domácí a během prvního poločasu se to potvrdilo.

Marek Vařílek dal vedoucí gól

Domácí pro tento zápas byli favorité a také lépe vstoupili do tohoto zápasu. Za dobrý vstup domácí byli odměněni vedoucí brankou. O otevření skóré se ve 29. minutě postaral Marek Vařílek. Zbytek poločasu už brankáři nebyli překonáni a tak Osová Bítyška mohla odcházet spokojenější do kabin, když jediný střelec byl úspěšný a to Marek Vařílek ve 29. minutě.

Z kraje přišla pojistka, domácí si závěr pohlídali a vyhráli

Z kraje druhé půle Osová Bítyška opět byla lepší, protože v 52. minutě ji dal pojistku na výhru Martin Hollý. Domácí si závěr utkání pohlídali a nepřipustili nějakou možnou komplikaci. Osová Bítyška si tak přispala další tři body po výhře 2:0, hosté tentokrát vyšli naprázdno.