9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Překvapení kola ! Sezimovo Ústí našlo přemožitele, postaral se o to nováček z Lišova

36. D. Bouchal , 43. P. Kandl , 63. P. Kandl , 82. P. Kandl - 20. P. Nikl
21

V Lišově se odehrál kvalitní fotbal, každý fanoušek si přišel na své

Favorit se ujal vedení, do poločasu o něj přišel

Nováček z Lišova předvádí tuto sezónu velmi kvalitní fotbal, který nese ovoce. Na jejich trávník zavítal doposud neporažený tým ze Sezimova Ústí. Favorit vstoupil do utkání lépe, větší aktivita, lepší pohyb a více byl na míči. Zápas se začal vyvíjet podle očekávání když se trefil ve 20.minutě Nikl a Sezimovo Ústí se ujalo vedení 0:1. Hra domácích se postupně zlepšovala, kombinační fotbal přinášel útočné akce, přístup k hráčům byl rychlejší a tak přišla odměna v podobě vyrovnání. O to se postaral Bouchal v 36.minutě utkání 1:1. Nepříjemnost pro hosty přišla ve 43.minutě, kdy se prosadil Petr Kandl a otočil stav utkání gólem do šatny 2:1.

Lišov nepolevil ve své aktivitě, Kandl dokonal hat-trick

Ve druhém poločase se dalo očekávat, že herní aktivita hostů se zvýší a bude přicházet postupný tlak, který by znamenal otočení stavu zápasu. To se nestalo ! Lišov navázal na kombinační hru z prvního poločasu a soupeře mírně přehrával. V 63.minutě přidal druhou branku v utkání Petr Kandl a Lišov odskočil na rozdíl dvou branek. Sezimovo Ústí se tak dostalo do situace, kterou v tomto ročníku ještě nemuselo řešit. V tuto chvíli byla každá minuta zápasu pro domácí jako hodina a naopak pro hosty jako vteřina. Lišov si svůj náskok hlídal kvalitně zvládnutou obranou hrou a Sezimovo Ústí nepustil do vyložené šance. Hat-trick v zápase dokonal Petr Kandl, jeho chvíle přišla v 82.minutě a Lišov mohl pomalu začít slavit. Do konce zápasu již další branka nepadla a nováček z Lišova jako první tým v této sezóně, pokořil favorita celé soutěže 4:1

SK Lišov
Jiří Beneda - trenér: Tentokrát jsem byl spokojen nejen s výsledkem, ale hlavně s předvedenou hrou a jsme rádi, že jsme 3 body získali také doma před našimi fanoušky, kteří nás opět přišli podpořit v hojném počtu.