10.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Dukovany se rozešly smírně s Vrchovinou B

24

Ve vyrovnaném utkání se domácí Dukovany podělily o body se záložním týmem Vrchoviny.

V prvním poločase branka nepadla

Souboj dvou týmů ze středu tabulky přinesl vyrovnaný začátek utkání. Oba týmy chtěly potvrdit vítězství v minulém kole, kdy si Dukovany trošku nečekaně vyskočily na Žďár B, Vrchovina si smlsla vysokým rozdílem na Nových Syrovicích. Dukovany měly před zápasem starosti se sestavou a ty musely řešit také v průběhu první půle, když se domácím zranil Číhal a vynuceně tak musel střídat. Oba týmy si vytvořily několik nadějných příležitostí ke vstřelení branky, ale brankáři v první půli zůstali bezchybní.

Hosté začali lépe, ale domácí vyrovnali

Zpočátku druhého poločasu byli mírně aktivnější hosté, kteří si také vypracovali šance, jenže ty hasil výborně chytající brankář Marek Křišťál, který podržel domácí hráče. V 66. minutě zahrávali hosté standardku z pravé strany a balón do sítě za záda Marka Křišťála uklidil Lukáš Slavíček - 0:1. Jenže o pět minut později se radovali domácí, po podobné akci, jako byla ta gólová hostů uklidil Josef Černý míč do horního růžku hostující branky - 1:1. Hned po vyrovnání však hosté mohli jít do vedení znovu, když po jejich rychlém útoku domácí ve vápně faulovali, ale Mazel nařízený pokutový kop neproměnil.

SFK Dukovany 2001
Jakub Kunc, hráč: První poločas byl vyrovnaný, oba týmy si vytvořily příležitosti, které nevyužili. Druhý poločas začal s mírnou převahou hostů. Po vyrovnávací brance jsme přežili vlastní smrt, když hosté neproměnili penaltu. Nakonec tak bereme remízu všema deseti.

M. Křišťál [-] - M. Blatný [-] , O. Horák [-] , P. Číhal [-] , J. Černý [-] , F. Smysitel [-] (53. K. Krys [-] ) , I. Koníř [-] , L. Traxler [-] , Z. Prokeš [-] , J. Kunc [-] , F. Čihal [-] (10. P. Pislcajt [-] )