1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

14. Z. Škoda , 25. M. Buďa , 45. M. Buďa (p.) , 64. M. Pavela - 8. P. Císař , 11. R. Strašák , 58. R. Zezula , 81. R. Strašák (p.)
16

Hokejovou remízou 4:4 skončil zápas Moravských Budějovic B proti Rapoticím B

Domácí o jeden gól lepší

V souboji dvou rezervních týmů byli favoritem domácí, ikdyž Rapotice dokážou být vždy nepříjemným soupeřem. V pošmurném počasí začali lépe hosté z Rapotic, které dostal do vedení Petr Císař v 8. minutě -0:1. O tři minuty později pak navýšil skóre Radim Strašák -0:2. Až poté se probudili domácí a o další tři minuty později snížil na 1:2 Zdeněk Škoda. Domácím se pak podařilo do konce první půle otočit vývoj zápasu, když se dvakrát trefil Miroslav Buďa v 25. a ve 45. minutě z penalty -3:2. Domácím se tak do konce prvního půle podařil velkolepý obrat a tak se jim šlo do kabin s veselou.

Hosté dokázali vyrovnat

Po změně stran se hostům podařilo v 58. minutě zásluhou Rudolfa Zezuly vyrovnat na 3:3. Ale v 64. minutě si domácí získali vedení zpět, když Michal Pavela vsítil branku na 4:3. Hostům se ale nakonec podařilo alespoň vyrovnat, když se v 81. minutě prosadil z pokutového kopu svou druhou brankou v zápase Radim Strašák -4:4. Hokejový výsledek se hodil více hostům, kteří se v závěru podzimu rozehráli k solidním výkonům

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: V zápase divokém na góly se nám podařil skvěle začátek zápasu, ale zcela nepochopitelně jsme jej ztratili v závěru půle. Alespoň jsme ve druhé půli dokázali vyrovnat.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - J. Povolný [-] , J. Krejčí [-] , T. Michal [-] , M. Premar [-] - M. Černý [-] (46. M. Pavela [-] ) , Z. Škoda [-] , R. Jelínek [-] (74. J. Větrovský [-] ) , M. Buďa [-] , M. Premar [-] - J. Kvapil [-] (73. R. Hobza [-] )

Z. Řepa [-] - M. Dvořáček [-] , V. Němec [-] , R. Zezula [-] , M. Oščádal [-] , A. Chatrný [-] , M. Laš [-] (84. P. Kopuletý [-] ) , P. Císař [-] , J. Dvořáček [-] , R. Strašák [-] , M. Dobeš [-]

ŽK: 53. J. Povolný , 82. Z. Škoda , 86. M. Pavela - 19. R. Strašák , 65. M. Dobeš , 77. M. Laš .
Hráči zápasu: M. Buďa - R. Strašák .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: SVOBODA Libor - STARK Pavel (N), NEDVĚDICKÝ Ondřej (N).