7.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

Zápas byl zrušen

Broumy slaví první vítězství v soutěži

5. M. Petráš (p.) - 25. D. Spousta , 82. J. Čermák
10

Broumy v minulém kole si připsaly první bod a v Komárově dokázaly dokonce i zvítězit.

Domácí šli do vedení z penalty

Komárov B v minulém kole vysoko prohrál. Na domácí zápas však měl lepší složení sestavy a hned v 5. minutě je poslal z penalty do vedení Michael Petráš. Poté Komárov B měl snad pět šancí na vstřelení branky, ale žádnou nedokázal proměnit. Buď se vyznamenal v bránu hostí Luděk Schovánek, nebo za to mohla nemohoucnost domácích. Ve 25. minutě navíc do domácí obrany pronikl kapitán Spousta a srovnal na 1:1.

Hostující J. Čermák rozhodl osm minut před koncem

Druhý poločas byl opět ve znamení domácích, kteří ale měli velké problémy se prosadit. Všichni si už mysleli, že zápas skončí remízou, ale v 82. minutě poslal tři body do Broum Jan Čermák.