43. L. Mlýnek , 45. T. Zůbek , 68. P. Kasala (p.)
16

Bzenec navázal na předchozí podařené zápasy a v pohodě porazil Polnou.

Domácí po půli vedli

Domácí hráli jednoduše a od začátku byli mírně lepším týmem- Utkání poznamenalo zranění sudího po půl hodině hry. Na jeho místo nastoupil asistent Nejezchleb, jehož na lajně zastoupil Luboš Drozdy, který byl na utkání přítomen. Domácí otevřeli skóre ve 43. minutě, kdy zachytil na vlastní polovině přihrávku Daniela Kavky Lukáš Mlýnek, protáhl se obranou hostí jako nůž máslem až se objevil před Konrádem, kterého propálil přesnou střelou na zadní tyč - 1:0. Druhá branka padla v páté nastavené minutě nastaveného času prvního poločasu. Domácí odvrátli standarní situaci a následnou situaci tři na tři domácí vyřešili skvostně. Čech našel na rohu velkého vápna Kasalu, jehož přesnou přihrávku uklidil do brány Tomáš Zůbek - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí potvrdili své vedení v 68. minutě. To byl v jasné šanci faulován Radim Čech a k penaltě se postavil Petr Kasala. Ten potvrdil, že se v podobných situacích nemýlí a ránou doprostřed brány dal výsledku konečnou podobu - 3:0.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Klíčová byla branka na 2:0, kdy z nás domácí udělali kužely. Po přestávce jsme sice drželi míč, ale měli jsme problém něco vymyslet.

TJ Slovan Bzenec
A. Smrčka [-] - T. Košut [-] , L. Mlýnek [-] , M. Hubr [-] , T. Petrucha [-] , M. Vaverka [-] - T. Zůbek [-] , E. Vinkler [-] , R. Čech [-] (83. R. Andrýsek [-] ) - P. Kasala [-] , D. Pelikán [-]

L. Konrád [-] - Š. Rod [-] , J. Klíma [-] , M. Šerý [-] , J. Fadrný [-] , D. Kavka [-] (83. P. Trombelli [-] ) , J. Bajer [-] (63. J. Urbánek [-] ) , V. Haala [-] , J. Holub [-] , A. Apfelthaler [-] (70. T. Válek [-] ) , O. Šourek [-]

ŽK: 74. L. Mlýnek .
Počet diváků: 136. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - SOUKAL Bedřich, DROZDY Luboš.