69. M. Hubr
20

Strání doma tesně padlo s Bzencem.

V první půli branka nepadla

Strání chtělo nechat zapomenout na domácí prohru s Tasovicemi, ale vyrovnaný duel s Bzencem nezvládlo a těsně prohrálo.

Hosté byli v prvním poločase poněkud překvapivě lepším a aktivnějším celkem. Bzenečtí si vypracovali i dvě velmi dobré možnosti, ale na domácího gólmana Populku nevyzráli. Domácí v první polovině utkání branku Bzence neohrozili.

Hosté po pauze rozhodli

Po přestávce se domácí tým zlepšil, když začal lépe kombinovat a byl i aktivnější. K brance to však i přes několik solidních šancí nevedlo. Rozhodnutí přinesla 69. minuta, kdy se z levé strany po pěkné individuální akci trefil Michael Hubr - 0:1. Domácí se ve zbytku utkání snažili o vyrovnání, ale platonickou převahu nepřetavili ve vytouženou branku. Když Strání několikrát zahrozilo, Slovan podržel brankář Smrčka.

Strání hostí v dalším kole Bystrc. Bzenec hraje doma s Novými Sady.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Hosté si výhru za první půli zasloužili. Ve druhé jsme byli lepším týmem my, ale na rozdíl od Bzence jsme nedali gól. Pokud budeme hrát tak, jak ve druhém poločase, tak se výsledky dostaví.