--

--

Stará Říše rozstřílela Bzenec

17

Domácí vedli po pěti minutách už o dvě branky a zápas dovedli k jednoznačné výhře.

Domácí po půli vedli

Domácím parádně vyšel vstup do utkání. Už ve 2. minutě si za velkým vápnem našel odražený míč Hekerla a pěkou přízemní střelou jej napálil k tyči - 1:0. O tři minuty později zakombinovali na pravé straně Kvych s Plichtou a druhý jmenovaný poslal přihrávku před bránu, kterou zužitkoval Severa - 2:0. Domácí naprosto ovládli hřiště a na bránu hostí se valil jeden útok za druhým. Další branky však padli až po poločasové přestávce.

Domácí navyšovali vedení

V 55. minutě se parádně na levé straně prosadil Severa a před úplně prázdnou bránou našel Vacka, který navýšil vedení domácích na rozdíl třídy - 3:0. V 70. minutě dostal prostor na pravé straně Cejpek, který přesným centrem našel Plichtu a jeho hlavička skončila v šibenici - 4:0. O devět minut později vystihl malou domů hostující stopera Plichta a ve skluzu poslal míč do sítě - 5:0. Domácí měli ve druhé půli i další šance, ale ty zůstaly nevyužity.

Stará Říše jede v dalším kole do Bystrce. Bzenec hraje doma s Tasovicemi.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Parádní start nás dostal do zápasu, který jsme celý odjezdili naplno. Mohli jsme vyhrát snad 13:0. Podali jsme výborný výkon.

M. Jícha [-] - P. Příborský [-] , A. Šmíd [-] , L. Hekerle [-] , R. Cipruš [-] (62. V. Švarc [-] ) - P. Heide [-] (70. P. Šácha [-] ) , R. Nehyba [-] , P. Severa [-] , O. Kvych [-] (62. J. Cejpek [-] ) - A. Plichta [-] , M. Vacek [-]