19. R. Čech , 82. P. Venclík - 47. P. Lapeš , 56. M. Rygl
14

Domácí po půli vedli, hosté po přestávce otočili, ale body se nakonec dělily.

Domácí po půli vedli

Domácí  přivítali dobře hrající mužstvo hostů na pěkném pažitu a po celý první poločas se lépe pohybovali a byli velice nebezpeční při rychlých protiútocích. Zaslouženě šli do vedení po rychlé akci Čecha, který se trefil v 19. minutě po přihrávce od Kasaly - 1:0. Hosté se v prvním poločase nedostali vůbec do hry, a tak poločas vyzněl lépe pro domácí.

Hosté v závěru srovnali

Do druhého poločasu trenér hostů vystřídal a po přeskupení sestavy se hosté dostávali do vyložených šancí. Během krátké chvilky se dostali do vedení a udávali tempo hry. Ve 47. minutě potrestal nedůraz domácí obrany Pavel Lapeš - 1:1. V 56. minutě neudržel centr Smrčka a míč do prázdné brány doklepl Martin Rygl - 1:2 Hosté se i nadále snadno dostávali do šancí, ale špatným řešením je trestuhodně zahazovali. Byli za to potrestáni vyrovnávacím gólem. Ten padl v 82. minutě, když se trefil Venclík, který si našel nepovedenou Vinklerovu střelu - 2:2.

Bzenec hostí v dalším kole Velkou Bíteš. Tasovice hrají doma s Bystrcí.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): V dnešním utkání jsme sice neprohráli, ale výsledek beru jako ztrátu bodů. Hlavní příčinou byla naše velice špatná hra v prvním poločase a trestuhodné zahazování i těch nejvyloženějších šancí v poločase druhém.