17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Blatnice skvělým finišem získala alespoň bod

64. J. Trnka , 86. M. Doležal , 90. M. Hutař - 57. M. Máca (p.) , 66. D. Vala , 81. V. Kotačka
14

V divokém zápase domácí Blatnice dokázala smazat v závěru dvoubrankovou ztrátu a remizovala Třebelovicemi 3:3

V první půli branka nepadla

Blatnice a Třebelovice dělily před tímto zápasem sice tři místa, ale jen dva body ve prospěch Třebelovic. Blatnici vyšel vstup do jara výtečně, když oba své jarní zápasy vyhrály. Podzimní měření sil skončilo divokou přestřelkou ve prospěch Třebelovic v poměru 5:4. Za příjemného jarního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Jiří Holík tak i hostující brankář Marek Nesiba žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin  Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas.

Oba týmy se po pauze rozstřílely

Po nepříliš pohledné první půli přišly brankové žně po změně stran. Vše odstartoval v 57. minutě Marek Máca - 0:1. Domácí ale nenechali hosty dlouho ve vedení, když v 64. minutě vyrovnal Jiří Trnka na 1:1. Jenže hosté si hned o dvě minuty později vzali vedení zpět zásluhou Dominika Valy - 1:2. A když v 81. minutě zvyšoval na 1:3 Václav Kotačka. zdálo se, že o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto. Jenže domácí nic nezabylili a v 86. minutě snížil Milan Doležal na 2:3. V nastaveném čase se pak při náporu Blatnice prosadil v nastaveném čase Martin Hutař, který stanovil skóre na konečných 3:3.

SK Blatnice
Šabatka Marek, asistent trenéra: První půle musela být pro fanoušky nudná, což si vynahradili po změně stran a byli i svědky fotbalové zápletky.